Dostawa

Dostarczamy do wielu krajów. Jeśli nie wyświetla ci się koszt dostawy skontaktuj się ze sklepem e mail: [email protected]

Przesyłki Twoja przesyłka paczki Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 5-21 dni roboczych od otrzymania płatności i wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich itp. z możliwością śledzenia lub dostarczane przez pracowników S trade LTD.Bez względu na to, jaką wysyłkę wybierzesz, udostępnimy Ci link do śledzenia przesyłki online lub bieżące informacje o dostawie. Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i pakowania, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, natomiast opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować przedmioty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych oddzielnie, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Twoja paczka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale dokładamy szczególnej staranności, aby chronić delikatne przedmioty. Pudełka są odpowiednio duże, a Twoje przedmioty są dobrze chronione.

Uwaga:

1.W celu zapewnienia dostaw przesyłek w stanie nieuszkodzonym korzystamy głownie z własnych kurierów.

2.Mogą wystąpić dodatkowe dopłaty podczas dostaw przesyłek niestandardowych, gabarytowych oraz przesyłek narażonych na uszkodzenia. Więcej informacji o tej usłudze transportowej na stronie:
https://strade.com.pl/pl/content/6-dostawa-produktow-ponadgabarytowych-oraz-produktow-narazonych-na-uszkodzenia

3.Obecnie darmowa dostawa (zamówienie ponad 500 funtów) dostępna jest dla klientów w Polsce, Słowacji, Czechach. Nie dotyczy produktów ponadgabarytowych, wymagających specjalnej wysyłki.

4. Produkty są wykonywane na zamówienie.

5.Prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia przybliżonego terminu dostawy.

Dodatkowe informacje.

  • W zakres kosztów dostawy nie wchodzi wniesienie towaru do mieszkania.
  • Jeżeli popełnią Państwo błąd podczas wypełniania formularzu, w wyniku którego wyjdą kolejne komplikacje, np. adres dostawy, nasz sklep nie ponosi za to odpowiedzialności.
  • Odbiór towaru przez kupującego musi być potwierdzony pisemnie na dokumencie dostawy w obecności kuriera. Złożony podpis traktowany jest jako potwierdzenie zgodności towaru ze złożonym zamówieniem.
  • W chwili dostarczenia towaru do domu, proszę sprawdzić podczas obecności kuriera zgodność produktu oraz czy nie posiada on uszkodzeń podczas dostawy.
  • W momencie potwierdzenia dostawy na dokumencie dostawy, wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem rzeczy, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia przechodzi na kupującego

Gwarancja zwrotów

Prawie wszystkie produkty na stronie Strade Garden są na indywidualne zamówienie klienta i nie podlegają zwrotowi.

Chcemy, abyś był zadowolony z zakupów w naszym sklepie internetowym.

Gdy produkt nie jest na zamówienie  Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej

W pełni przestrzegamy Regulaminu Umów Konsumenckich, który daje konsumentom kupującym w Internecie prawo do wglądu i testowania rzeczy w domu, jak w sklepie. Klienci biznesowi nie mają tego prawa. Jeśli więc nie jesteś zadowolony z zakupu, po prostu daj nam znać na piśmie (e-mail jest w porządku) w ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu, a po otrzymaniu numeru zwrotnego odeślij nam przedmiot na podany przez nas adres w Wielkiej Brytanii.

Podobnie jak w przypadku zwrotu towaru do sklepu, Twoim obowiązkiem jest zorganizowanie i opłacenie zwrotu towaru, który został prawidłowo dostarczony i nie jest wadliwy. Zalecamy wysłanie go za pośrednictwem wskazanej przez nas firmy kurierskiej. Produkty „na zamówienie” są zazwyczaj opisywane na stronie internetowej jako takie. Ponadto wszystko, co określisz, takie jak kolor lub rozmiar, które nie jest opisane na stronie internetowej, jest uważane za „wykonane na zamówienie”. Niestety produktów „na zamówienie”  nie można anulować ani zwrócić.

UWAGA: Zwracać można wyłącznie produkty nieużywane i w oryginalnym opakowaniu.