Best Sellers

Portofino


  • Show Sidebar

Istnieje 22 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 22 elementów

Filtry aktywne

Portofino Parasol przechyłowy 2.4m

511,68 zł

Aluminiowe parasole Alexander Rose można łatwo obsługiwać za pomocą prostej korby i mechanizmu przechylania, co pozwala na ustawić baldachim pod odpowiednim kątem, aby zapewnić skuteczny cień przed słońcem.
Dodatkiem na rok 2022 jest luksusowy aluminiowy i solidny parasol o długości 3,0 m w kolorze węgla drzewnego.
Nasze popularne aluminiowe parasole są teraz dostępne w 3 kolorach
dopasowany do Twojego gustu. Wykonane z wytrzymałej tkaniny olefinowej, te
parasole są łatwe w czyszczeniu i proste w użyciu dzięki korbce i mechanizm przechylania. Wybierz swój kolor, aby stworzyć swój własny styl.

Portofino nowoczesna kolekcja mebli do ogrodu , na taras lub do firmy

Kolekcja Portofino przenosi meble ogrodowe na nowy wyższy poziom nowoczesnego stylu i prostoty. Portofino, z drobnoziarnistą stalową, drucianą siatką malowaną proszkowo, stanowi uosobienie współczesnego miejskiego stylu życia. Precyzja jest cechą charakterystyczną tej kolekcji i nie jest to lepiej zademonstrowane niż poprzez skomplikowany sposób łączenia siatki oraz łącząc linie, kształty i wzory w projektach stołów ogrodowych i krzeseł do ogrodu.

Poduszki wypoczynkowe są z obu stron pokryte różnym kolorem materiału, a poduszki siedziska, poduszka na ławce i poduszka do opalania są odwracalne, co pozwala wybrać szary lub dekoracyjny wzór w kolorze szarym.