Best Sellers

Kolekcje mebli z drewna

Alexander Rose jest liderem w projektowaniu i produkcji mebli ogrodowych od 1994 roku i jest znany jako producent wysokiej jakości ogrodowych mebli drewnianych.
Od ponad dwudziestu lat projektuje klasyczne drewniane ławki, stoły i krzesła z różnych gatunków twardego i trwałego drewna. Drewno jest starannie dobierane ze względu na swoje właściwości, dzięki czemu masz pewność, że dostarczonedla Ciebie najlepsze drewniane meble, jakie znajdziesz na rynku.


Cornis Mahogany Painted Acacia Pine Roble
  • Show Sidebar

Istnieje 73 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 73 elementów

Filtry aktywne

alexander-rose-cornis-collection.jpg

Alexander Rose - solidne drewniane meble ogrodowe


Kolekcja  Alexander Rose oferuje pełną gamę mebli drewnianych z lasów pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny. Wysokiej jakości drewno liściaste produkowane jest z boliwijskiego roble, jednego z najmocniejszych i najtrwalszych gatunków drewna na świecie. Drugi asortyment drewna liściastego to linia Cornis, która jest starannie uprawiana w zarządzanych lasach w Kongo w Afryce Środkowej. Oferowana jest również gama ławek i huśtawek w mahoniowym stylu, a ostatnio wprowadzono nową ekscytującą kolekcję tego klasycznego drewna. Znajdziesz również pełen asortyment z sosny europejskiej, który nadaje się szczególnie do mebli w stylu rustykalnym Kolekcja New England - jest produkowana przy użyciu różnorodnego drewna akacjowego, które następnie jest pokryte białą farbą. Natomiast kolekcja mebli Old England to meble z drzewa akacjowego  malowanego na kolor szary.

Alexander Rose ma najszerszy wybór drewnianych ławek w kraju , opracował pionierską, zakrzywione tylne oparcie ławki, które stało się uznanym wzornictwem.