Best Sellers

Kolekcje mebli z drewna

Alexander Rose jest liderem w projektowaniu i produkcji mebli ogrodowych od 1994 roku i jest znany jako producent wysokiej jakości ogrodowych mebli drewnianych.
Od ponad dwudziestu lat projektuje klasyczne drewniane ławki, stoły i krzesła z różnych gatunków twardego i trwałego drewna. Drewno jest starannie dobierane ze względu na swoje właściwości, dzięki czemu masz pewność, że dostarczonedla Ciebie najlepsze drewniane meble, jakie znajdziesz na rynku.


Cornis Painted Acacia Pine Roble
  • Show Sidebar

Istnieje 68 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 68 elementów

Filtry aktywne

alexander-rose-cornis-collection.jpg

Alexander Rose - solidne drewniane meble ogrodowe


Kolekcja  Alexander Rose oferuje pełną gamę mebli drewnianych z lasów pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny. Wysokiej jakości drewno liściaste produkowane jest z boliwijskiego roble, jednego z najmocniejszych i najtrwalszych gatunków drewna na świecie. Drugi asortyment drewna liściastego to linia Cornis, która jest starannie uprawiana w zarządzanych lasach w Kongo w Afryce Środkowej. Oferowana jest również gama ławek i huśtawek w mahoniowym stylu, a ostatnio wprowadzono nową ekscytującą kolekcję tego klasycznego drewna. Znajdziesz również pełen asortyment z sosny europejskiej, który nadaje się szczególnie do mebli w stylu rustykalnym Kolekcja New England - jest produkowana przy użyciu różnorodnego drewna akacjowego, które następnie jest pokryte białą farbą. Natomiast kolekcja mebli Old England to meble z drzewa akacjowego  malowanego na kolor szary.

Alexander Rose ma najszerszy wybór drewnianych ławek w kraju , opracował pionierską, zakrzywione tylne oparcie ławki, które stało się uznanym wzornictwem.