Best Sellers

Fontanny, kaskady

Idealnie sprawdzają się nie tylko w ogrodach, ale również na tarasach oraz niewielkich terenach wokół domu lub pensjonacie, biurze itp. Niezależnie od miejsca, w jakim zdecydujemy się na umieszczenie jej, fontanna ogrodowa lub fontanna pokojowa  zawsze zwiększy atrakcyjność otoczenia i sprawi, że przyjemny dźwięk wody będzie nas uspokajał, pozytywnie nastrajając i relaksując.


Fontanny solarne Fontanny metalowe Fontanny kamienne Fontanny nowoczesne Fontanny klasyczne Fontanny pozostałe Fontanny na zamówienie Akcesoria, dodatki do fontann
  • Show Sidebar

Istnieje 1064 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 1064 elementów

Filtry aktywne

Fontanny ogrodowe i do pomieszczeń (fontanny pokojowe, kaskady pokojowe)

Kaskady ogrodowe stosowane są najczęściej w okolicach oczek wodnych – takie połączenie pozwala uzyskać efekt bogato skomponowanego ogrodu, który razem z bujną roślinnością przyciąga do siebie i zapada w pamięci na długo. Stąd też taka popularność trendu, by kaskada wodna, fontanna pokojowa umieszczana była w pobliżu hoteli i restauracji lub wewnątrz jako kaskada pokojowa. Goście wspominając słoneczne chwile relaksu, spędzone w pięknym ogrodzie, chętnie wracają.

Stawiamy na różnorodność form i wzorów, wybierając jedynie najwyższej jakości materiały. Dostępna w naszej ofercie fontanna ze stali nierdzewnej to wygodna i sprawdzona opcja, polecana w szczególności tym, którym zależy na doskonałym wyglądzie fontanny na długo.

Spośród dostępnych form i rodzajów posiadamy między innymi fontanny ogrodowe kule Znajdziesz również najwyższej jakości fontanny: fontanny  z granitu, fontanny z piaskowca , fontanny z polyresin (żywicy) oraz stopów  innych metali: fontanny z cynkufontanny z cortenu itp. Można je także podzielić ze względu na styl – fontanny klasyczne i fontanny nowoczesne i formę: fontanny ogrodowe kule, fontanny ogrodowe figury, fontanny ogrodowe ściany czy fontanny solarne, świetnie sprawdzające się w przydomowych ogrodach. Największą zaletą tego rodzaju fontanny jest to, że dzięki zasilaniu energią słoneczną, jest ona ekonomiczna i jednocześnie przyjazna dla środowiska.

Ciekawym rozwiązaniem na taras lub do pomieszczenia są ściany wodne jako kaskady, które idealnie nadają się tez do biur, zajazdów itp.

Fontanna ogrodowa lub fontanna pokojowa na każdą kieszeń

Propozycja dostępnych u nas produktów wciąż się poszerza. Śmiało możemy powiedzieć, że już dziś jesteśmy głównym dostawcą fontann w naszym rejonie i wyposażamy w fontanny ogrodowe Wrocław i jego okolice, dając jednocześnie możliwość dostarczenia wysyłki na terenie całej Polski i nie tylko.

Fontanny Wrocław, kaskady Wrocław: ogrodowe, pokojowe, nowoczesne, solarne, kamienne, ze stali nierdzewnej, stali corten

Osoby, które chciałyby zapoznać się bliżej naszą ofertą produktów zapraszamy do naszego salonu wystawowego pod Wrocław(wymagany wcześniej kontakt telefoniczny). W ofercie znajdują się wysokiej jakości trwałe i eleganckie fontanny ogrodowe, fontanny pokojowe oraz kaskady wodne .