Best Sellers

 

Sprawdzone produkty

od najlepszych producentów

Darmowa dostawa

od £500

100% Bezpieczeństwa

Certyfikat SSL

 

24/7 Support

Dedykowany support

Wodospad, fontanna z donicą wykonanana z stali Corten wraz z światłami LED
  • Wodospad, fontanna z donicą wykonanana z stali Corten wraz z światłami LED
  • Wodospad, fontanna z donicą wykonanana z stali Corten wraz z światłami LED
  • Wodospad, fontanna z donicą wykonanana z stali Corten wraz z światłami LED
  • Wodospad, fontanna z donicą wykonanana z stali Corten wraz z światłami LED
  • Wodospad, fontanna z donicą wykonanana z stali Corten wraz z światłami LED

Wodospad, fontanna z donicą wykonananą ze stali Corten wraz z światłami LED

4 939,68 zł

Ta dekoracja wodna na początku wygląda jak każda inna stalowa fontanna. Jednak już po paru dniach użytku, wytworzy rdzo podobną powierzchnię służącą jako warstwa ochronna. Chroni przed dalszą korozją jak również jest w pełni unikatowa.

Ilość
Dostępny

Wodospad, fontanna z donicą wykonanana z stali Corten wraz z światłami LED

Ta dekoracja wodna na początku wygląda jak każda inna stalowa fontanna. Jednak już po paru dniach użytku, wytworzy rdzo podobną powierzchnię służącą jako warstwa ochronna. Chroni przed dalszą korozją jak również jest w pełni unikatowa. Wraz z dołączoną pompą, można ją uruchomić od razu. Jest w pełni samodzielna więc jedyne co potrzebujesz to dodać wody. Fontanna została wykończona wbudowanymi światłami LED, który przyniosą życie dekoracji nocą, pięknie podświetlając lustro wody opadające z ostrza. Wykończ wygląd popprzez zasadzenie kwiatów w górnej donicy.

Specyfikacja

Długość kabla 1000 cm
Wymiary:
    Wysokość 89 cm
    Szerokość 72 cm
    Głębokość 42 cm
    

Cechy

    Stal corten - tworzy stabilną, samoochronną rdzę, która nie potrzebuje malowania oraz pielęgnacji , zapewniając modny estetyczny wygląd bez wpływu na stabilność archtektyczną
    Ostrze kaskadowe - emituje ładne lustro wody
    Górna donica - pozwala na zasadzenie kwiatów lub ziół
    Białe światła LED - wbudowane w fontanne, oświetlają dekorację
    Przystosowana do użytku zewnętrznego
    75 watowa pompa - brak potrzeby zakupu
   
Materiał corten potrzebuje około 3 dni aby zacząć stwarzać warstwę ochronną - w zależności od warunków pogodowych - przechodząc od tradycyjnej srebnej stali do koloru utlenionego metalu, przynosząc wybuch koloru pomarańczowego dopełniającego kwiaty i ogrody. Specjalna technika spawania zostały zastosowane w celu zapewnienia stałego wietrzenia aby uzyskać antyczny wygląd, podczas gdy wbudowane światła LED oświetlają dekorację tworząc wspaniały, zachwycający widok podczas dnia i nocy. Jako autonomiczna fontanna zostaje dostarczona ze wszyskim czego potrzebujesz by natychmiast zaczęła działać, bez potrzeby dokupowywania dodatkowego zbiornika. Wystarczy dodać wody, podłączyć do zasilania i jest gotowa. Idealna dla użytku zewnętrznego, ta ściana wodna z pewnością stanie się olśniewającym punktem każdego ogrodu lub patio sięgając imponujących 1,75 m wyskości.

Stal Corten - Powierzchnia rdzy z warstwą ochronną

Corten jest rodzajem stali która naturalnie wietrzeje pod wpływem czasu i buduje atrakcyjną rdzę wraz z warstwą ochronną. Jest to paradoks, gdyż pomimo bycia zardzewiała w pewnym stopniu, powierzchnia posiada ochronę przed dalszą korozją. Inaczej ujmując, pozwolono rozwijać się rdzy aby utworzyć warstwę ochronną. Ta ochronna wytwarza się pod wpływem elementów aktywnych w stopie stali. Ciągle się odnawia pod wpływem wody i tlenu.

Proces rdzewienia

Zdjęcia powyżej ukazują dekorację na początku procesu i podczas tworzenia rdzy. Dotrze do Państwa z błyskiem stali, podobnym do innych fontann wykonanych z nierdzewnej stali. Jeśli pragniesz możesz przyspieszyć proces rdzewienia używając szmatki poprzez pocieranie powierzchni solą lub/i octem. Jednakże oczywiście rama wciąż utrzyma swój błyszczący wygląd.


 Dodatkowe informacje:

Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski
Gwarancja 2 lata

Dostawa 4-7dni robocze

 

PWF8442
2018-06-22

Arkusz danych

Materiał
Corten
Użytkowanie
do wewnątrz i na zewnątrz
Fontanny - Forma
Wodospady
Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii

Uwagi (0)