Best Sellers

Paleniska

Grill, ognisko, a może kominek ogrodowy?

Jeśli szukasz idealnego grilla do swojego ogrodu, to trafiłeś w idealne miejsce! Znajdziesz produkty o różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i wykonane z różnych materiałów. Co ciekawe, niektóre z naszych grilli to również kominki. Oznacza to, że oprócz przygotowania posiłku masz możliwość rozgrzania się w zimowy wieczór funkcją grzania. Zazwyczaj taki asortyment jest przeznaczony wyłącznie do użytku na zewnątrz i należy to wziąć pod uwagę.


  • Show Sidebar

Istnieje 18 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 18 elementów

Filtry aktywne

Piec grzewczy Corten Stal VBC10

4 643,25 zł

Ciesz się nastrojową grą płomieni razem z przyjaciółmi i rodziną. Ten palnik gazowy jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Wszystkie części posiadają aprobatę CE i zapewniają długą żywotność.

 

Piec grzewczy Corten Stal VBC22

5 164,77 zł

Ciesz się nastrojową grą płomieni razem z przyjaciółmi i rodziną. Ten palnik gazowy jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Wszystkie części posiadają aprobatę CE i zapewniają długą żywotność. Bez blachy z tyłu.

 

Piec grzewczy Corten Stal VBC21

5 437,83 zł

Ciesz się nastrojową grą płomieni razem z przyjaciółmi i rodziną. Ten palnik gazowy jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Wszystkie części posiadają aprobatę CE i zapewniają długą żywotność.

 

Co więcej, nasz grill posiada możliwość regulacji ognia za pomocą wlotu powietrza. Dodatkowo dla Twojej wygody stworzyliśmy możliwość dopasowania jego do swojego rozmiaru. Warto wspomnieć, że nasz asortyment w tej kategorii posiada kilkuletnią gwarancję, co pozwala stwierdzić, że jesteśmy pewni oferowanego przez nas sprzętu. W naszym asortymencie można znaleźć grille ceramiczne, ze stali corten, stali nierdzewnej, a także ze stali węglowej. Kominki ogrodowe i paleniska mogą pełnić funkcję grzewczą, dekoracyjną i grillową. Od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz wybrany sprzęt. Nasze paleniska są idealne wyłącznie do użytku na zewnątrz. Kulista misa paleniska posiada okrągłą, szeroką, grubą i płaską płytę do pieczenia. Możesz użyć go jako teppanyaki lub planchy. Jeśli chodzi o płytę do pieczenia, ma różne temperatury gotowania. Warto wspomnieć, że środek płyty do pieczenia jest cieplejszy niż zewnętrzne boki. To sprawia, że ​​gotowanie jest jeszcze łatwiejsze, a wszystkie składniki można podawać razem. Co ciekawe, przy pomocy zaawansowanych opcji w naszym palenisku można jednocześnie grillować i piec. To z pewnością duże udogodnienie i gwarancja, że ​​cały posiłek zostanie zrobiony w jednym czasie.