Best Sellers

Cordial


  • Show Sidebar

Istnieje 13 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-13 z 13 elementów

Filtry aktywne

Cordial - nowoczesna kolekcja do ogrodu z nierdzewnych metali: aluminium lub stali nierdzewnej

Nowością na 2018 jest oszałamiająca kolekcja Cordial. Składający się z sześciu pojedynczych elementów, wykonany jest z rurowych ramek wykonanych ręcznie z aluminium malowanego proszkowo lub elektropolerowanej stali nierdzewnej.
Boczne elementy i stoliki kawowe są dostępne w dopasowanych ramach z wspornikami przypominającymi szprychy oraz wyborem blatów drewnianych w Roble lub szarym przyciemnianym szkle.
Poduszki dostępne są w 3 kolorach - antracyt, jasnym lub kolorze węgla. Poduszki Cordial są objęte dwuletnią gwarancją. Poduszki mogą być czyszczone ciepłą wodą z mydłem i ściereczką z mikrofibry. W przypadku uporczywych plam na poduszkach zaleca się rozcieńczony roztwór wybielacza (1 część wybielacza na 1 część wody). Poduszki są wodoodporne i można je pozostawić na zewnątrz. Aby zminimalizować czyszczenie zalecamy, aby poduszki były przykryte lub przechowywane przez dłuższy czas, gdy nie są używane. Zestaw Cordial zawiera: stoliki okrągłe ogrodowe, stoliki owalne ogrodowe, fotele ogrodowe, sofy ogrodowe.

Meble tarasowe Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do ogrodu do Wrocławia ul Wystawowa 1