Best Sellers

Pompy

Wybranie odpowiedniej pompy do swojej fontanny, kaskady, stawu może być skomplikowane, więc staraliśmy się uczynić proces tak prosty, jak to możliwe. Ze strony naszego sklepu, możecie liczyć Państwo na pomoc w wyborze pompy.


  • Show Sidebar

Istnieje 27 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 27 elementów

Filtry aktywne

Pompy

To właśnie dzięki tym urządzeniom możemy cieszyć się dźwiękami, które wszystkim kojarzą się z fontanną-szumem wody. W zależności od oczekiwań Klienta i rodzaju fontanny możemy dobrać moc pompy tak, żeby woda tryskała wysoko w górę!Pompy nie tylko potrzebne są do fontann, również właściciele stawów powinni się w nie zaopatrzyć-dlaczego?Woda wygląda pięknie w ciągłym ruchu, mieni się w promieniach słońca, wprowadza życie na stałą taflę wody, ale dodatkowo pełni jeszcze jedną ważną funkcję-dostarcza tlen do stawu. Zachowuje w ten sposób równowagę biologiczną.

Rodzaje pomp: pompy solarne, pompy do fontann, zintegrowane pompy z filtrem UV,  pompy rozbryzgowe, pompy suche.

Mokre pompy muszą być całkowicie zanurzone w każdym czasie; dzieje się tak dlatego, że wykorzystuje się otaczającą wodę do chłodzenia silnika.

W przypadku suchych pomp woda albo krąży wokół gorących elementów w pompie, albo udaje się uzyskać wystarczające chłodzenie z otaczającego powietrza.