Best Sellers

Produkty z cortenu

Produkty ze stali Corten

Ogród to miejsce, w którym możemy odpocząć, rozwinąć swoje pasje lub odpowiednio poćwiczyć. To świetna dodatkowa przestrzeń, której szkoda nie wykorzystywać na zajęcia i aranżacje. Na przykład zielony teren wokół domu można zagospodarować za pomocą basenu i sauny. Dzięki temu bez wątpienia poprawisz swoją aktywność fizyczną oraz oczyścisz organizm z toksyn, a organizm z niezbyt pozytywnych myśli. W ogrodzie możesz również rozwijać swoją pasję do uprawy roślin w różnych warunkach. Aby ułatwić Ci trening, relaks lub ćwiczenie hobby, zdecydowaliśmy się na użycie stali Corten.


Donice Grille, paleniska Fontanny, kaskady Oczka wodne Ściany z cortenu Skrzynki na listy Schody Obrzeża trawnikowe Sciany oporowe Cokoły Siedziska, ławki
  • Show Sidebar

Istnieje 557 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 557 elementów

Filtry aktywne

Corten stal kaskada Aqua Case TB1

11 713,20 zł

Model 1: Długość: 100 cm - Szerokość: 50 cm - Wys 50 cm,
Model 2: Długość: 150 cm - Szerokość: 50 cm - Wys 50 cm,
Model 3: Długość: 200 cm - Szerokość: 50 cm - Wys 50 cm,
Model 4: Długość: 300 cm - Szerokość: 50 cm - Wys 50 cm,
Model 5: Długość: 400 cm - Szerokość: 50 cm - Wys 50 cm,
Model 6: Długość: 500 cm - Szerokość: 50 cm - Wys 50 cm,
Model 7: Długość: 600 cm - Szerokość: 50 cm - Wys 50 cm,

Surowiec ten doskonale sprawdza się w różnych warunkach i wygląda bardzo oryginalnie. Używamy go wiedząc, że chroni nasz asortyment przed wpływami zewnętrznymi i będzie trwały ze względu na długowieczność tego produktu. Cortenstahl ma wiele zalet, które należy wziąć pod uwagę, aby wiedzieć, dlaczego cała kategoria jest dedykowana produktom, które są przez nią tworzone.

Stal Corten i jej pozytywne właściwości

Stal Corten to stop żelaza zawierający nikiel, miedź, krzem i chrom. Wszystkie te surowce mają swoje zalety, a w połączeniu jest to tylko wzmocnione. Ważne jest, aby ten materiał był tak często wykorzystywany w naszej produkcji ze względu na pozytywne opinie klientów. Tych, którzy wracają bardzo typowo po więcej, bo uważają nasze produkty za tak dobre. Otóż ​​stal Corten ma ogromną odporność na efekt, nawet w najbardziej upartych warunkach atmosferycznych. Wystarczy wystawić go na działanie czynników zewnętrznych, a po kilku miesiącach pojawi się zardzewiały film ochronny. To właśnie dzięki niej cały asortyment tego surowca uzyskuje kolor pomarańczowo-brązowy. Oczywiście dzięki jego formowaniu całość jest odporna na korozję. Ponadto produkty ze stali Corten muszą zapewniać ich długowieczność. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się to zrobić, w rzeczywistości inwestujesz w swoją przyszłość. Nie musisz już zmieniać mebli i akcesoriów ogrodowych co kilka lat. Przedmioty z naszej oferty będą Ci służyć przez bardzo długi czas. Jakie stalowe wyposażenie ogrodu i tarasu Corten znajdziecie w naszej ofercie?

Akcesoria meblowe i ogrodowe

Nasza oferta mebli ogrodowych i akcesoriów wykonanych ze stali Corten jest bardzo szeroka. Wszystko po to, abyś miał możliwość zaprojektowania całej przestrzeni swojego ogrodu i tarasu w jednym stylu. Niektóre z naszych najpopularniejszych produktów to fontanny i kaskady ze stali Corten. Poza oczywistym upiększeniem miejsca, w którym są hodowane, są dobrą pomocą dla spokoju i relaksu. Odgłosy płynącej wody podczas leżenia w pełnym słońcu to niezaprzeczalnie wspaniałe uczucie. Dla osób kochających rośliny również mamy duży wybór. Są to donice, w których można sadzić rośliny, które nie mogą rosnąć bezpośrednio na powierzchni ogrodu. Są również zjawiskową i poszukiwaną opcją do przestrzeni miejskich, ze względu na swoją trwałość i oryginalny wygląd. Jest też coś dla fanów grilla. Grille i kominki zewnętrzne wykonane ze stali Corten to klimatyczne rozwiązanie na letnie i wiosenne wieczory. Przygotuj jedzenie dla najbliższych i ciesz się przyjemną atmosferą w gronie przyjaciół i rodziny. Nie sposób nie wspomnieć również o pięknych ścianach wodnych, które upiększą każde pomieszczenie i zapierają dech w piersiach. Podsumowując, możemy śmiało przyznać, że w naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie.

Innowacyjny asortyment tarasowy i ogrodowy

Przedstawiliśmy ogromne zalety stali Corten oraz omówiliśmy skład naszego asortymentu. Warto jednak wrócić do początków. Stahl corten powstało w Ameryce w 1932 roku. Dlatego jest bardzo zaskakujące, że dopiero teraz podbija świat mebli i budownictwa. Nazwa corten wywodzi się od rdzy, która jest powłoką ochronną surowca i powstaje w wyniku wystawienia na działanie czynników zewnętrznych. Natomiast druga sylaba odnosi się do ogromnej wytrzymałości materiału na rozciąganie. Stal Corten jest materiałem przyjaznym dla środowiska, co niewątpliwie można określić jako kolejną zaletę. Jeśli chodzi o warstwę ochronną, ostateczna wersja dojrzewa w ciągu 1,5 do 3 lat. Ten czas zależy od warunków, w jakich się znajdą. Mówimy oczywiście o zmianie pogody, mokrej nawierzchni i suchej nawierzchni. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów ze stali Corten. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub bezpośredni.