Best Sellers

Akcesoria

Ta sekcja ma na celu pomóc ci wybrać odpowiednie akcesoria do Twojego zestawu mebli. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wygodą i stylem na świeżym powietrzu.


Podstawy Grawerowanie Pokrowce Poduszki Lazy Susan Parasole Torby do przechowywania Środki do pielęgnacji mebli,...
  • Show Sidebar

Istnieje 102 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 102 elementów

Filtry aktywne

Alexander Rose - akcesoria do mebli ogrodowych

Ta sekcja ma na celu pomóc ci wybrać odpowiednie akcesoria do Twojego zestawu mebli. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wygodą i stylem na świeżym powietrzu.

Podstawy do parasoli tarasowych

Posiadamy różnorodne podstawy granitowe o wadze od 11 kg do 90 kg i podstawę kompozytową idealną do parasola ogrodowego Portofino.

Grawerowanie - napisy na meblach

Oferujemy 3 usługi grawerowania: na tabliczkach mosiężnych, na tabliczkach ze stali nierdzewnej i bezpośrednie grawerowanie na meblach. Napisz, aby uzyskać więcej informacji.

Pokrowce na meble ogrodowe

Nasze pokrowce chronią przed gromadzeniem się brudu i chronią meble w zimowe miesiące. Są one łatwo wyjmowane i instalowane oraz wyposażone w uchwyty do mocowania mebli tarasowych.

Poduszki - komfortowy dodatek do mebli ogrodowych

Nasza oferta poduszek obejmuje trzy rodzaje: olefiny, premier akrylowy i poliestrowy. Zostały zaprojektowane specjalnie do naszych ogrodowych mebli: krzeseł, ławek, siedzisk i leżaków do opalania. Mamy również poduszki rozciągliwe w różnych kolorach.

Kotwy - mocowanie mebli w ogrodzie

Mamy dwa rodzaje kotew meblowych: na twarde podłoże (np. Beton) i miękkie podłoże (np. Trawniki). Instalacja jest szybka i łatwa bez problemów.

Blat ze szkła hartowanego na stół

Nasza Lazy Susan jest dostępna w grubym hartowanym szkle bezpiecznym. Zaprojektowano go z centralnym otworem o średnicy 50 mm, przeznaczonym na parasolki.

Duży wybór parasoli ogrodowych lub na taras

Posiadamy duży wybór parasoli z twardego drewna, stali nierdzewnej i aluminium. Posiadamy także parasole wspornikowe; zapewniają maksymalny cień i wydają się unosić nad zestawem mebli.

Torby do przechowywania poduszek

Nasze torby do przechowywania są dostępne w 3 rozmiarach: małym, średnim i dużym. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do ​​wszystkich poduszek, które wykonujemy.

Środki do pielęgnacji mebli

Jeśli nie chcesz, aby Twoje meble zmieniły kolor, możesz chronić swoje meble szeroką gamą produktów do pielęgnacji mebli Alexander Rose.