Best Sellers

Krzesła ogrodowe

W każdym ogrodzie znajdzie się miejsce na krzesła ogrodowe. Czy to samodzielnie postawione z boku budynku służące do odpoczynku po uprawie ogródka czy kupione w komplecie ze stołem ogrodowym czyli całe zestawy ogrodowe.
 Niektóre krzesła są wyposażone w wygodne poduchy w kolorze do wyboru lub dostarczone wraz z poduszkami na siedzisko, to sprawia, że odpoczynek na krzesłach ogrodowych jest jeszcze przyjemniejszy.
Prowadzisz klub lub restauracje? Znajdziesz u nas krzesła do ogródków gastronomicznych, które szybko i łatwo się przechowuje w okresie jesienno-zimowym, (krzesła składane).

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego drugiego sklepu  stradehome.com


  • Show Sidebar

Istnieje 49 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 49 elementów

Filtry aktywne

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego drugiego sklepu  stradehome.com

Krzesła ogrodowe

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in krzesła ogrodowe z aluminium, krzesła ogrodowe drewniane czy krzesła ogrodowe z rattanu. Posiadamy szeroki wybór materiałów oraz wzorów krzeseł i sof ogrodowych.
Krzesło turystyczne,krzesło rattanowe, klasyczne krzesło drewniane, ławka ogrodowa czy krzesełko dziecięce — w Strade na pewno znajdziesz mebel dokładnie taki, jakiego szukasz. Możesz oczywiście zdecydować się na zestaw mebli ogrodowych ze stołem i kompletem pasujących krzeseł.

Ogród wystawowy-Wrocław

Oferujemy krzesła do ogrodu wykonane z trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, co pozwala na zachowanie niezmiennego ich wyglądu przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy serdecznie do naszej ekspozycji pod Wrocławiem w Brzegu Dolnym, gdzie zobaczyć można na żywo niektóre dostępne na stronie krzesła na taras.