Filtruj przez

Fontanny - Forma

Fontanny - Forma

Best Sellers

Filtry

Filtry do fontann są równie ważne jak pompy, bez nich fontanna czy staw nie będą czyste, woda nie będzie odpowiednio biologicznie filtrowana.


  • Show Sidebar

Istnieje 23 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 23 elementów

Filtry aktywne

Różne filtry, jaki wybrać?

FiltraClear 8000 Basic Set

FiltraClear to zamknięty, biologicznie-mechanicznie działający wielokomorowy system filtracyjny. Dostępne są 6 modeli, w tym urządzenia UVC, z pompą stawową lub bez. Filtry przeznaczone są do stosowania w stawach.

FiltraPure 2000

FiltraPure jest filtrem, który jest ustawiony na skraju stawu. Jest dostępny w trzech rozmiarach - zarówno jako filtr z cząstkami filtrującymi , jak i jako kompletny zestaw PlusSet, w tym jednostkę oczyszczającą staw UVC i pompę stawową. Filtry przeznaczone są do wielkości stawów od 2.000 do 7.000 litrów, w zależności od modelu.
Technologia FiltraPure
Jednokomorowy system filtracyjny z różnymi cząstkami filtracyjnymi do filtrowania wody stawowej. Po mechanicznym filtrowaniu przez biologiczny rdzeń, woda jest poddawana biologicznemu filtrowaniu, które jest przeprowadzane przez mieszankę filtrującą i gąbkę filtrującą w urządzeniu PlusSets, pompa i UVC są w zestawie.

Filtramax 9000 Basic set

Filtramax to zamknięty modułowy system działający biologicznie i mechanicznie. Decydującą zaletą tego równoległego systemu jest to, że w przypadku większych stawów może być rozszerzony o jeden lub nawet kilka modeli Filtramax, które mogą osobno filtrować odpowiednią ilość wody i oddawać ją z powrotem do stawu. W przypadku systemu równoległego, duża ilość wody jest dzielona pomiędzy dwoma, trzema lub więcej filtrów i jednocześnie filtrowana w celu uzyskania najlepszej wydajności.

BioPure 2000 zestaw filtracyjny

BioPure to podwodny filtr stawowy, działający całkowicie pod wodą. Dostarczany jest tylko jako podstawowy zestaw zawierający odpowiednią pompę stawową, aby zapewnić optymalne filtrowanie.

To tylko niektóre filtry z naszej oferty, nasz personel chętnie doradzi Państwu jaki filtr będzie najodpowiedniejszy.