Best Sellers

Baseny ogrodowe

Basen do Twojego ogrodu

Wakacje kojarzą Ci się z tropikami, ciepłem, dużymi plażami i oczywiście akwenami wodnymi. Stawy i rzeki w górach, morza i oceany w ciepłych krajach. W każdym z miejsc, do których jedziesz odpocząć, jest miejsce na wodę. Taki, który swoim dźwiękiem koi i usypia, pozwalając poczuć się całkowicie zrelaksowanym. Jednak nie ma sensu wydawać  i brać urlopu za każdym razem, gdy masz chwilę odpocząć. Warto zaopatrzyć się w coś, co pozwoli na relaks niemal o każdej porze i prawie każdego dnia. Mowa oczywiście o własnym akwenie, z którego możesz korzystać, kiedy tylko masz na to ochotę. Basen ogrodowy to świetna okazja nie tylko do relaksu, ale także zabawy w gronie najbliższych. Co więcej, doskonale sprawdza się jako narzędzie do codziennego treningu. Posiadamy bogatą ofertę basenów ogrodowych, które zachwycą wiele osób.


Baseny drewniane
  • Show Sidebar

Istnieje 19 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 19 elementów

Filtry aktywne

Baseny ogrodowe

Zbiorniki na wodę z naszej firmy to bardzo solidne i trwałe produkty, które przy odpowiedniej pielęgnacji posłużą Państwu przez długie lata. Co ważne, baseny występują w dwóch głównych wersjach, a mianowicie drewnianej i poliestrowej. Dodatkowo można je znaleźć zarówno w wersji outdoorowej, czyli oczywiście wersji ogrodowej, jak i wersji indoor. Nasze produkty można oczywiście umieścić w domu, ale tylko wtedy, gdy są do tego przeznaczone. Nie ma wyraźnego limitu wieku, jeśli chodzi o osoby, które mogą korzystać z naszych basenów. Najważniejszą rzeczą jest umiejętność pływania, a wiek nie ma większego znaczenia. Jest idealny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Baseny drewniane i poliestrowe

Wspomnieliśmy, że w naszej ofercie znajdują się zarówno baseny poliestrowe, jak i drewniane. Warto mieć świadomość, jakie są ich właściwości i czym w rzeczywistości się różnią. Każdy z naszych drewnianych basenów wykonany jest z naturalnego, mocnego drewna. Co więcej, znajdziesz je w wielu kształtach, w tym prostokątów, owali i kwadratów. Wszystko zależy od Twojej wizji i projektu. Są oczywiście przeznaczone do pływania, ale także do pływania sportowego. Nasze systemy filtracji zapewniają im nieskazitelną wodę i dzięki nim nie będziesz musiał często wymieniać wody. To z pewnością duża oszczędność, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na basen o sporych rozmiarach. Baseny te posiadają oczywiście wszystkie udogodnienia i drabinki, które umożliwiają płynne wejście i wyjście. Basen poliestrowy to świetna alternatywa dla basenu betonowego. Wiele osób błędnie uważa, że ​​są pozbawione ciekawych kształtów, ale u nas znajdziesz je w różnych i oryginalnych wariantach. Wiele modeli i różne wymiary pozwalają wybrać najlepszą opcję nawet dla tych wymagających klientów. Co ciekawe, ich konstrukcja pozwala na szybki montaż, bez konieczności dokładania betonowej podstawy. Jest to niewątpliwie nowoczesna technologia, która posiada świetną izolację termiczną, zapewniając idealną temperaturę wody. Co ważne, tego typu zbiornik na wodę pozwala na zamontowanie wielu atrakcji wodnych, ale także możliwości sportowych, takich jak np. maszyna do pływania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oprócz zabawy i relaksu, będziesz miał szansę poprawić swoją kondycję.

Akcesoria basenowe

Oprócz wysokiej jakości basenów w naszej ofercie znajdują się akcesoria, bez których utrzymanie basenów w dobrym stanie może być trudne. Mowa oczywiście o przykryciach basenów izotermicznych. Utrzymują ciepło wody, jednocześnie zapobiegając jej parowaniu. Co więcej, gwarantują działanie ssące, które zapobiega wzbijaniu się wiatru. Ich zastosowanie jest dziecinnie proste i łatwe. Po prostu umieść pokrywkę gładką stroną na górze, a bąbelkową stroną do wody. Takie pokrowce są idealne zarówno w nocy, jak i w deszczowe dni. Pozwala zarówno zachować ciepło, jak i chronić przed żywiołami. Jeśli podoba Ci się nasza oferta i chcesz postawić na basen ogrodowy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub bezpośrednio, a my postaramy się jak najlepiej Ci pomóc.