Filtruj przez

Fontanny - Forma

Fontanny - Forma

Best Sellers

Poidła dla ptaków

W upalne gorące dni ptaki mieszkające w ogrodzie często potrzebują pomocy ze strony człowieka.Ustawienie na trasie czy w ogrodzie poidełka dla ptaków to krok w stronę pomocy Matce Naturze. Ptaki chętnie będą Cię odwiedzały, aby zaspokoić pragnienie oraz wziąć kąpiel (basen dla ptaków). Poidełko dla ptaków ustawione w cichym, ale widocznym miejscu pozwoli Ci cieszyć się widokiem wesołych ptaszków.Warto zwrócić uwagę by poidełko stało w cieniu, gdyż są to płytkie naczynia z których szybko odparowuje woda.


  • Show Sidebar

Istnieje 6 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Filtry aktywne

Fontanna ogrodowa solarna Aniołek z basenem dla ptaków, wysokość 106 cm

1 177,11 zł

Ta elegancka fontanna wodna może stać się imponującym centrum w Twoim ogrodzie i jest idealna do umieszczenia jej w nasłonecznionym miejscu w otoczeniu kwitnących kwiatów. Tradycyjna fontanna wnosi poczucie klasy i luksusu niczym w wiktoriańskich ogrodach.
Fontanna jest całkowicie samowystarczalna i zasilana energią słoneczną, dzięki czemu możesz stawić ją w dowolnym miejscu.

Poidła dla ptaków

Poidełko dla ptaków-Stojące? Wiszące?

Jakie poidełko dla ptaków wybrać? W zależności od warunków jakimi dysponujemy czy jest to mieszkanie w bloku czy ogród mamy szeroki zakres wyboru.

Wiszące poidełka doskonale sprawdzą się na drzewach, balustradach czy werandach.

Poidła dla ptaków z żywicy

Dla tych którzy cenią klasykę mamy w swoim asortymencie również klasyczne, stojące kamienne poidła dla ptaków, żeliwne poidła dla ptaków czy poidła dla ptaków z żywicy.

Niezależnie od wyboru musimy pamiętać o uzupełnianiu zapasu wody. Posiadając w swoim ogrodzie poidełko zapraszamy nie tylko ptaki, ale również owady, które chętnie spędzą tam trochę czasu.