Best Sellers

Kolekcje mebli ze splotów

Jest nam niezmiernie miło zaoferować kolekcje mebli Alexander Rose z rattanu. Uważane są za jedne z najpiękniejszych i najbardziej trwałych mebli do użytku na zewnątrz. Świadczy o tym WIELOLETNIA GWARANCJA 10 LAT!

Alexander Rose po raz pierwszy zaczął produkować rattanowe meble ogrodowe w 2006 r., Popyt na nowoczesne produkty o minimalnej potrzebie konserwacji i wysokiej jakości. Od razu po reakcji klienta okazało się, że mają wiele do zaoferowania na rynku dzięki połączeniu unikalnych wzorów i wysokiej jakości splotów.


Monte Carlo Ocean Pearl San Marino
  • Show Sidebar

Istnieje 42 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 42 elementów

Filtry aktywne

Alexander Rose -  meble ogrodowe z technorattanu


Pierwsze kolekcje mebli z  technorattanu  były tak poszukiwane, że w 2007 roku zainwestowano we własną fabrykę na wyspie Cebu na Filipinach, aby bezpośrednio zarządzać jakością, produkcją i dostawą. Od tego czasu popyt na luksusowe meble ogrodowe wzrósł tak bardzo, że byli zmuszeni przenieść się do większej fabryki, aby zaspokoić potrzeby produkcyjne.

Kilka lat po ich pierwszym wyprodukowaniu mebli outdoor dysponują trzema imponującymi asortymentami tradycyjnych i nowoczesnych mebli ogrodowych, które pasują do wielu, ogrodów, tarasów i innych przestrzeni zewnętrznych oraz przeciwstawią się trudnym warunkom pogodowym . W 2017 r., zadebiutowała zupełnie nowa linia w dwóch ekscytujących nowych kolorach.

W fabryce Alexander Rose na Filipinach dział obróbki z aluminium umiejętnie wykonuje i zgrzewa skomplikowane elementy przed malowaniem proszkowym w odpowiednich kolorach, aby dopasować je do koloru włókna przed rozpoczęciem tkania. Nawet doświadczonemu tkaczowi zajmuje to dwa pełne dni, aby utkać krzesełko Alexander Rose, gdyż takie są wysokie standardy i wymagania dotyczące dbałości o szczegóły.

Oczywiście, podobnie jak w przypadku wszystkich naszych procesów produkcyjnych, wdrażane najlepsze praktyki w zakresie polityki środowiskowej. Zastosowane syntetyczne rattanowe i aluminiowe surowce można w 100% poddawać recyklingowi, a wszystkie ubytki są ponownie wykorzystywane do wytwarzania małych komponentów w wielu produktach.

Fabryka oferuje wsparcie finansowe dla pracowników z dziećmi, którzy chcą uczęszczać do szkół w Cebu. Niedawno wprowadzono również system praktyk zawodowych, aby zaoferować lokalnym pracownikom niewykwalifikowanym możliwość poznania wielu aspektów produkcji mebli tkanych. W ten sposób doceniany jest wkład społeczności pracowników lokalnych w wytwarzanie tego co jest uważane przez klientów za najpiękniejsze i najbardziej wytrzymałe meble z technorattanu na świecie.

Meble ogrodowe Wrocław -zapraszamy do kontaktu z nami

Sprawdź również naszą ofertę też  tutaj