Best Sellers

Fontanny solarne

To przede wszystkim oszczędność finansowa, dbałość o środowisko oraz łatwy montaż i obsługa. Kaskada solarna, która zasilana jest energią słoneczną, dobrze sprawdza się zarówno w przydomowych ogródkach, jak i w większych ogrodach należących do hoteli, pensjonatów lub restauracji.


  • Show Sidebar

Istnieje 41 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 41 elementów

Filtry aktywne

Fontanna solarna, żaba, wysokość 64cm

1 639,59 zł

Ta wspaniała fontanna, wody zrobi wspaniały punkt w każdym ogrodzie. Wyposażona w figlarną żabę i trzy poziomy kaskad liścia lili spada z lili na lilię, fontanna ta  z pewnością wniesie trochę radości do twojego ogrodu.

Solarna fontanna ogrodowa, Dzban, efekt terakoty, LED, wysokość 40 cm

1 837,62 zł

Ta piękna i trwała fontanna wodna została wykonana z żywicy organicznej, która jest odporna na promienie UV oraz mróz, a ponadto posiada wygląd prawdziwej terakoty. Jej prosty, elegancki design będzie wyglądać wspaniale w ogrodach tradycyjnych i nowoczesnych. Żywica organiczna jest trwała i bezobsługowa: będzie odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i przetrwa wiele lat.

Fontanna ogrodowa solarna Aniołek z basenem dla ptaków, wysokość 106 cm

1 970,46 zł

Ta elegancka fontanna wodna może stać się imponującym centrum w Twoim ogrodzie i jest idealna do umieszczenia jej w nasłonecznionym miejscu w otoczeniu kwitnących kwiatów. Tradycyjna fontanna wnosi poczucie klasy i luksusu niczym w wiktoriańskich ogrodach.
Fontanna jest całkowicie samowystarczalna i zasilana energią słoneczną, dzięki czemu możesz stawić ją w dowolnym miejscu.

Fontanna solarna, Wyspy Wielkanocne, głowa, LED

2 520,27 zł

Dodaj stylowy akcent do Twojego ogrodu lub patio z tą przyciągającą wzrok słoneczną fontanną wzorowaną na głowie z Wysp Wielkanocnych. Możesz dodać kwiatową fryzurę dla tej dekoracji poprzez zasadzenie kwiatów, paproci i ziół twojego wyboru w środku wbudowanej donicy.

Fontanna ogrodowa, misy, terrakota, zasilanie solarne

758,91 zł

Jest to element nowoczesnego stylu do ogrodu z klasycznym wzornictwem. Relaks przy dźwiękach wody delikatnie spadającej kaskadowo w dół cztery kondygnacje tworzy przyjemny widok i spokojną atmosferę, gdziekolwiek zdecydują się Państwo kaskadę umieścić. Wysokiej jakości, ceramiczne, szkliwione, eleganckie wykończenie tej kaskady znacznie zwiększa jej ogólny efekt.

Fontanna ogrodowa, misy, terrakota, oświetlenie LED, zasilanie solarne

758,91 zł

Jest to element nowoczesnego stylu do ogrodu z klasycznym wzornictwem. Relaks przy dźwiękach wody delikatnie spadającej kaskadowo w dół cztery kondygnacje tworzy przyjemny widok i spokojną atmosferę, gdziekolwiek zdecydują się Państwo kaskadę umieścić. Wysokiej jakości, ceramiczne, szkliwione, eleganckie wykończenie tej kaskady znacznie zwiększa jej ogólny efekt.

Fontanna ogrodowa, studnia, zasilanie solarne

1 639,59 zł

Jest to wolnostojąca, samowystarczalna fontanna wodna imitująca zabytkowy kran z wylewającą się wodą do drewnianej  baryłki. Jest wykonana z wysokiej jakości Polyresin(żywicy), dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne i idealna do użytku na zewnątrz. Nie ma potrzeby chowania zbiornika, można umieścić fontannę w dowolnym miejscu na patio, tarasie lub w ogrodzie!

Fontanna ogrodowa, kaskada, zasilanie solarne

1 308,72 zł

Ten nowoczesny, elegancki projekt imitujący drobny kamień granit jest lżejszy i bardziej praktyczny niż kamień. Połączenie klasycznego wyglądu i nowoczesne metody produkcji żywicy powoduje że jest zarówno odporna na mróz i promieniowanie UV. Efekt kamienia czyni go idealnym do zastosowania na zewnątrz. Kaskada ta jest całkowicie samowystarczalna składa się z pompy i zbiornika wewnętrznego.

Fontanny solarne - wymierne oszczędności

Jej wybór gwarantuje maksimum korzyści przy jednoczesnym minimalizowaniu problemów, których dostarczają tradycyjne kaskady solarne . Nie musimy martwić się dostępem do sieci elektrycznej ani też opłatami, które związane są z późniejszym korzystaniem z niej. Wszystko odbywa się w naturalny i przyjazny dla środowiska sposób. 

Dla lepszego efektu i sprawienia, by fontanna zasilana energią słoneczną pracowała sprawnie – dobrze jest wybierać maksymalnie oświetlone części ogrodu czy tarasu. Im więcej światła będzie padało na stylizowane na wodospady, tym efektywniej będą one pracowały. Nie jest to oczywiście warunek konieczny. Wszystko zależy od wyobraźni projektanta ogrodu czy osoby, która samodzielnie tworzy aranżację wymarzonego miejsca na wypoczynek.

Fontanny kule wyglądają równie doskonale, gdy woda przepływa po ich powierzchni subtelnie i bez pośpiechu. Delikatny dźwięk płynącej wody, docierające do nas promienie słońca i chwila głębokiego relaksu – to właśnie powody, dla których coraz więcej osób decyduje się na zadbany i piękny ogród, w którym przyjemnie będzie spędzić letnie popołudnie.

Fontanny solarne – Wrocław

Fontanny z naszej kolekcji obejmują zarówno klasyczne wzory i kształty, które stylizowane są na styl antyczny, jak i wysokiej jakości eleganckie i nowoczesne fontanny ogrodowe. Wrocław i okolice zapraszamy serdecznie do przekonania się osobiście, jak prezentują się dostępne w naszej ofercie fontanny. Na terenie całej Polski prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa oraz za granicę.