Best Sellers

Fontanny solarne

To przede wszystkim oszczędność finansowa, dbałość o środowisko oraz łatwy montaż i obsługa. Kaskada solarna, która zasilana jest energią słoneczną, dobrze sprawdza się zarówno w przydomowych ogródkach, jak i w większych ogrodach należących do hoteli, pensjonatów lub restauracji.


  • Show Sidebar

Istnieje 47 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 47 elementów

Filtry aktywne

Fontanna kwiat, zasilanie solarne

2 435,40 zł

Ten nowoczesny i elegancki projekt pasuje do każdego ogrodu. Sprawia wrażenie delikatnej kaskady. Liście wykonane z wytrzymałego metalu i żywicy. Donica z Polyresin(wytrzymała żywica). Zasilanie solarne, bez problemu można ustawiać w każdym  miejscu.

Fontanna ogrodowa, kaskada, zasilanie solarne

1 928,64 zł

Ten nowoczesny, elegancki projekt imitujący drobny kamień granit jest lżejszy i bardziej praktyczny niż kamień. Połączenie klasycznego wyglądu i nowoczesne metody produkcji żywicy powoduje że jest zarówno odporna na mróz i promieniowanie UV. Efekt kamienia czyni go idealnym do zastosowania na zewnątrz. Kaskada ta jest całkowicie samowystarczalna składa się z pompy i zbiornika wewnętrznego.

Fontanna ogrodowa, misy ceramiczne, zasilanie solarne

878,22 zł

Jest to element nowoczesnego stylu do ogrodu z klasycznym wzornictwem. Relaks przy dźwiękach wody delikatnie spadającej kaskadowo w dół cztery kondygnacje tworzy przyjemny widok i spokojną atmosferę, gdziekolwiek zdecydują się Państwo kaskadę umieścić. Wysokiej jakości, ceramiczne, szkliwione, eleganckie wykończenie tej kaskady znacznie zwiększa jej ogólny efekt.

Fontanny solarne - wymierne oszczędności

Jej wybór gwarantuje maksimum korzyści przy jednoczesnym minimalizowaniu problemów, których dostarczają tradycyjne kaskady solarne . Nie musimy martwić się dostępem do sieci elektrycznej ani też opłatami, które związane są z późniejszym korzystaniem z niej. Wszystko odbywa się w naturalny i przyjazny dla środowiska sposób. 

Dla lepszego efektu i sprawienia, by fontanna zasilana energią słoneczną pracowała sprawnie – dobrze jest wybierać maksymalnie oświetlone części ogrodu czy tarasu. Im więcej światła będzie padało na stylizowane na wodospady, tym efektywniej będą one pracowały. Nie jest to oczywiście warunek konieczny. Wszystko zależy od wyobraźni projektanta ogrodu czy osoby, która samodzielnie tworzy aranżację wymarzonego miejsca na wypoczynek.

Fontanny kule wyglądają równie doskonale, gdy woda przepływa po ich powierzchni subtelnie i bez pośpiechu. Delikatny dźwięk płynącej wody, docierające do nas promienie słońca i chwila głębokiego relaksu – to właśnie powody, dla których coraz więcej osób decyduje się na zadbany i piękny ogród, w którym przyjemnie będzie spędzić letnie popołudnie.

Fontanny solarne – Wrocław

Fontanny z naszej kolekcji obejmują zarówno klasyczne wzory i kształty, które stylizowane są na styl antyczny, jak i wysokiej jakości eleganckie i nowoczesne fontanny ogrodowe. Wrocław i okolice zapraszamy serdecznie do przekonania się osobiście, jak prezentują się dostępne w naszej ofercie fontanny. Na terenie całej Polski prowadzona jest sprzedaż wysyłkowa oraz za granicę.