Best Sellers

Grille, paleniska

Letnie wieczory to idealny czas na rozpalenie grilla, ciężko wyobrazić sobie wakacyjny czas w ogrodzie czy na tarasie bez niego.

W związku z ogromną popularnością jaką cieszy się wspólne spędzanie czasu przy grillu Strade Graden posiada w swoim asortymencie szeroką kolekcję grilli spośród których, każdy wybierze coś dla siebie


Grille Paleniska Akcesoria
  • Show Sidebar

Istnieje 25 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 25 elementów

Filtry aktywne

Piec grzewczy Corten Stal VBC10

4 643,25 zł

Ciesz się nastrojową grą płomieni razem z przyjaciółmi i rodziną. Ten palnik gazowy jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Wszystkie części posiadają aprobatę CE i zapewniają długą żywotność.

 

Piec grzewczy Corten Stal VBC22

5 164,77 zł

Ciesz się nastrojową grą płomieni razem z przyjaciółmi i rodziną. Ten palnik gazowy jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Wszystkie części posiadają aprobatę CE i zapewniają długą żywotność. Bez blachy z tyłu.

 

Piec grzewczy Corten Stal VBC21

5 437,83 zł

Ciesz się nastrojową grą płomieni razem z przyjaciółmi i rodziną. Ten palnik gazowy jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Wszystkie części posiadają aprobatę CE i zapewniają długą żywotność.

 

Grille, paleniska

Nasze produkty cechuje nie tylko funkcjonalność i estetyka, chcemy również by idealnie wkomponowywały się w Państwa ogród. By styl w którym został stworzony był unikalny, dodający uroku

Girlle jako piece grzewcze lub paleniska to nie tylko atrakcyjny pomysł na spędzanie czasu ze znajomymi, ale również codziennie w rodzinnym gronie ale także pomysł na wyposażenie tarasu w dekoracyjny kominek.

Grille ogrodowe to  również wybór właścicieli lokali i pensjonatów, którzy cenią swoich Klientów i pragną zagwarantować obsługę na wysokim poziomie. Przyjemne dla oka rozwiązania dają również estetyczne spełnienie.

Eleganckie grille ogrodowe oprócz funkcji gastronomicznej mogą zapewnić również ciepło. Piece grzewcze, które pozwolą nam ogrzać się w chłodniejsze wieczory z kubkiem herbaty w ręku.

To idealne rozwiązanie dla osób, które w jesienne wieczory lubią posiedzieć w ogrodzie czy na tarasie.

Grille ogrodowe – Wrocław

Stale ulepszamy oferowane przez nas produkty. Stosujemy jedynie sprawdzone materiały, którym można zaufać. W naszej ofercie znajdziesz grille  ze stali nierdzewnej, grille ze stali corten, grille betonwe, grille ceramiczne. Unikalny wygląd, wysokiej jakości materiały i łatwa obsługa – to trzy czynniki, które sprawiają, że popularność estetycznego paleniska rośnie. W ofercie dostępne są także grille ceramiczne. Z pełnym wyposażeniem ogrodowym mogą się Państwo zapoznać w naszej placówce pod Wrocławiem-Brzeg Dolny.