Best Sellers

Fontanny metalowe

Fontanny metalowe: ze stali ocynkowanej, ze stali nierdzewnej, ze stali corten, i innych stopów metali są bardzo popularne  wśród ogrodników i projektantów ogrodów. 

Idealnie pasują do przestrzeni zaprojektowanych i urządzonych we współczesnym stylu. Decydując się na zakup tego rodzaju ozdoby do ogrodu, tarasu czy też pomieszczenia, powinniśmy zwracać uwagę szczególnie na odpowiednie dopasowanie jej do całości. Ma na to wpływ styl czy materiał, z jakiego wykonywane są kaskady ogrodowe.


  • Show Sidebar

Istnieje 367 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 367 elementów

Filtry aktywne

Fontanny metalowe - fontanny ze stali nierdzewnej

Nowoczesne fontanny ogrodowe zazwyczaj produkowane są z metalu, co pozwala na ich umieszczenie nie tylko w ogrodzie, ale również w środku budynku. Żadna fontanna ogrodowa tak doskonale nie wpasuje się w klimat, jaki panuje w korytarzach współczesnych, przeszklonych budynków, jak fontanna ze stali nierdzewnej. Wysoki połysk i odprężający dźwięk przepływającej wody sprawia, że przerwa w pracy czy pobyt w luksusowym hotelu, staje się cenną chwilą przyjemności. Warto dodać, że fontanny jeśli prezentują się w formie wodospadów, zwiększają jednocześnie estetykę miejsca.  

Jest to główny powód, dla którego firmy coraz chętniej inwestują w kaskady wodne. Ma to wpływ nie tylko na Klientów czy Gości, którzy dany budynek odwiedzają, ale też pracowników. Kaskada wodna uspokaja, pozwala podejmować racjonalne decyzje, działać w skupieniu i osiągać lepsze wyniki pracy. Fontanny ogrodowe kule z metalu błyszczą jeszcze intensywniej niż te z kamienia. Odbijają nie tylko promienie słońca z zadowalającym efektem, ale też i światło sztuczne, co prezentuje się bardzo elegancko i silnie wpływa na odbiór przestrzeni.

Fontanny ogrodowe ze stali – Wrocław

Oferujemy duży wybór dekoracji wodnych – sprawdzających się doskonale w miejscach publicznych, nowoczesnych budynkach i ogrodach. Mogą to być eleganckie restauracje, hotele, firmy czy biura. Osobom zainteresowanym przyjrzeniem się z bliska ozdobom proponujemy przyjście do naszego salonu wystawowego ,  gdzie znaleźć można jedyne takie nowoczesne fontanny ogrodowe we Wrocławiu. Informujemy, że zajmujemy się również wysyłką towarów na terenie całej Polski i nie tylko.