Best Sellers

Zestawy ogrodowe


W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie ogród bądź taras bez miejsca do siedzenia.Niestety po zimie okazało się, że Twoje meble ogrodowe nie nadają się już do użytku? Czas więc zainwestować w nowe, dokładnie takie jak chcesz.Możesz liczyć na naszą pomoc w doborze najodpowiedniejszych mebli ogrodowych dla Ciebie oraz na wskazówki jak o nie zadbać by wyglądały jak nowe i służyły długi czas.


  • Show Sidebar

Istnieje 84 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 84 elementów

Filtry aktywne

Zestawy mebli do ogrodu

Zestawy mebli ogrodowych, które mamy dla Państwa są idealnym rozwiązaniem, które pomoże spędzić wolny czas na świeżym powietrzu.
Szeroki asortyment jaki posiadamy pozwoli Państwu wybrać wśród mebli ogrodowych z drewna, mebli ogrodowych z teak, mebli ogrodowych z aluminium.

Krzesła ogrodowe w zależności od wybranego zestawu możemy wsuwać pod stół, by zaoszczędzić miejsce bądź można układać je jedno na drugim.

Masz mało miejsca na swoim balkonie? Nic nie szkodzi! Możemy zaproponować Państwu również małe zestawy balkonowe idealne na balkon. Małe, kwadratowe bądź okrągłe stoły ogrodowe które czasami bywają składane i dwóch dopasowanych krzeseł ogrodowych. Takie zestawy szybko i łatwo jesteśmy w stanie przenieść do piwnicy czy garażu.
Zestawy mebli ogrodowych doskonale zaprezentuje się w każdym ogrodzie przenosząc namiastkę luksusu na zewnątrz.

Nieważne w jakim stylu zaprojektowany jest Twój ogród, nasze produkty wkomponują się w Twoją przestrzeń tak, jakby były tam od zawsze.

Pielęgnacja zestawu mebli ogrodowych oraz troska w okresie jesienno-zimowym pozwoli cieszyć się meblami w świetnym stanie.

Środki do impregnacji zestawów mebli ogrodowych dostępne na zamówienie.

Dodatkowym udogodnieniem są również pokrowce na meble, którymi przykrywamy meble w czasie, gdy ich nie użytkujemy.


Ogród wystawowy-Wrocław

Oferujemy meble ogrodowe w zestawach wykonane z trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, co pozwala na zachowanie niezmiennego ich wyglądu przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy serdecznie do naszej ekspozycji pod Wrocławiem w Brzegu Dolnym, gdzie zobaczyć można na żywo niektóre dostępne na stronie meble  do ogrodu.