Best Sellers

Zestawy ogrodowe


W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie ogród bądź taras bez miejsca do siedzenia.Niestety po zimie okazało się, że Twoje meble ogrodowe nie nadają się już do użytku? Czas więc zainwestować w nowe, dokładnie takie jak chcesz.Możesz liczyć na naszą pomoc w doborze najodpowiedniejszych mebli ogrodowych dla Ciebie oraz na wskazówki jak o nie zadbać by wyglądały jak nowe i służyły długi czas.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego drugiego sklepu  stradehome.com


  • Show Sidebar

Istnieje 95 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 95 elementów

Filtry aktywne

700x700x100 Wkładka do stołu DUNC stal galwanizowana DUPN.AMC.R2300.ZnRc

1 803,18 zł

Wkładka do stołu z otworem na parasol ze stali galwanizowanej do ogrodu lub do użytku w przestrzeniach publicznych: np. parkach

Wymiary 700x700x100
Waga 11 kg

700x700x100 Wkładka do stołu z otworem na parasol DUNC stal galwanizowana DUPN.APC.R2300.ZnRc

1 900,35 zł

Wkładka do stołu z otworem na parasol ze stali galwanizowanej do ogrodu lub do użytku w przestrzeniach publicznych: np. parkach

Wymiary 700x700x100

Waga 11 kg

2300x2300x750 Ławka okrągła wraz ze stołem DUNC stal galwanizowana DUPN.R2300.ZnRC

24 782,04 zł

Ławka okrągła wraz ze stołem ze stali galwanizowanej do ogrodu lub do użytku w przestrzeniach publicznych: np. parkach

Wymiary 2300x2300x750

Waga 272 kg

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego drugiego sklepu , stradehome.com

Zestawy mebli do ogrodu

Zestawy mebli ogrodowych, które mamy dla Państwa są idealnym rozwiązaniem, które pomoże spędzić wolny czas na świeżym powietrzu.
Szeroki asortyment jaki posiadamy pozwoli Państwu wybrać wśród mebli ogrodowych z drewna, mebli ogrodowych z teak, mebli ogrodowych z aluminium.

Krzesła ogrodowe w zależności od wybranego zestawu możemy wsuwać pod stół, by zaoszczędzić miejsce bądź można układać je jedno na drugim.

Masz mało miejsca na swoim balkonie? Nic nie szkodzi! Możemy zaproponować Państwu również małe zestawy balkonowe idealne na balkon. Małe, kwadratowe bądź okrągłe stoły ogrodowe które czasami bywają składane i dwóch dopasowanych krzeseł ogrodowych. Takie zestawy szybko i łatwo jesteśmy w stanie przenieść do piwnicy czy garażu.
Zestawy mebli ogrodowych doskonale zaprezentuje się w każdym ogrodzie przenosząc namiastkę luksusu na zewnątrz.

Nieważne w jakim stylu zaprojektowany jest Twój ogród, nasze produkty wkomponują się w Twoją przestrzeń tak, jakby były tam od zawsze.

Pielęgnacja zestawu mebli ogrodowych oraz troska w okresie jesienno-zimowym pozwoli cieszyć się meblami w świetnym stanie.

Środki do impregnacji zestawów mebli ogrodowych dostępne na zamówienie.

Dodatkowym udogodnieniem są również pokrowce na meble, którymi przykrywamy meble w czasie, gdy ich nie użytkujemy.


Ogród wystawowy-Wrocław

Oferujemy meble ogrodowe w zestawach wykonane z trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, co pozwala na zachowanie niezmiennego ich wyglądu przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy serdecznie do naszej ekspozycji pod Wrocławiem w Brzegu Dolnym, gdzie zobaczyć można na żywo niektóre dostępne na stronie meble  do ogrodu.