Best Sellers

Schody

Schody do ogrodu, czyli postaw na funkcjonalność

Każdy z nas marzy o miejscu pełnym natury i spokoju, gdzie w każdej wolnej chwili może odpocząć. Świeże powietrze, śpiew ptaków i drzemka w takich warunkach to spełnienie marzeń. Oczywiście mamy na myśli ogród lub taras, który odpowiednio zagospodarowany może stać się Twoją oazą. Donice, schody, kwiaty, domki ogrodowe czy meble ogrodowe to tylko początek tego, co możesz urządzić w tym pomieszczeniu. Bezsporne jest stwierdzenie, że rzeźby, figury i fontanny to inne opcje, których nie można tak po prostu wyrzucić. Ozdobne lustra mogą wizualnie uatrakcyjnić ogród, a grill jest doskonałym dodatkiem do rodzinnych uroczystości.


  • Show Sidebar

Istnieje 13 produktów.

Wyświetlanie 1-13 z 13 elementów

Filtry aktywne

Schody zewnętrzne

Aby jednak dostać się do wszystkich tych części ogrodu, potrzebujemy porządnych schodów. Jeśli chcesz dostać się do oranżerii z basenu, również skorzystasz z tego asortymentu. Jest niezastąpioną opcją zarówno na tarasie, jak i na terenach zielonych wokół domu.

Schody na taras w różnych wykończeniach

Jeśli masz taras, nie ograniczasz się do ogrodu. Schody naszej marki mogą służyć zarówno do wyjścia z tarasu, jak i do wyjścia z mieszkania do ogrodu. Od Ciebie zależy, czy postawisz na 3 lub więcej poziomów. Od Ciebie zależy, jak zaprojektujesz swoją zieloną przestrzeń. Nasza firma tylko pomaga w znalezieniu do tego najlepszych produktów. Oczywiście mamy na myśli asortyment, który służy Ci przez lata, dzięki czemu nie musisz się martwić o ciągłą wymianę co kilka lat. Posiadamy zarówno dekoracje i meble ogrodowe, jak i baseny czy sauny, które wpłyną kojąco na Twój organizm. Schody naszej marki to jedna z niezbędnych rzeczy, aby dostać się na taras lub do ogrodu. Każdy ma inne preferencje, dlatego stale staramy się poszerzać naszą ofertę o różne opcje. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy znajdzie dla siebie idealną klatkę schodową. Zwracamy uwagę zarówno na styl, jak i solidność naszych produktów. Dlatego wybraliśmy trwałe i najlepsze materiały, aby im to zaoferować.

Stal corten i jej właściwości

Większość schodów w naszej ofercie wykonana jest ze stali Corten, która staje się coraz bardziej popularną opcją na rynku ogrodniczym i DIY. Jest to stop stali wykonany głównie z żelaza z dodatkiem krzemu, miedzi, chromu i niklu. Każdy z tych surowców ma swoje właściwości, które w połączeniu są niezniszczalne. Dzięki temu wyroby stalowe Cortes są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Co ciekawe, zardzewiały film ochronny tworzy się po kilku miesiącach, gdy wystawia się taki asortyment na wpływy zewnętrzne. Nadaje całości brązowo-pomarańczowy kształt i sprawia, że ​​trudno od niej oderwać wzrok. Dodatkowo dzięki tej powłoce, każde nasze schody są odporne na korozję i mają zapewnioną długą żywotność. Staramy się być o krok przed wszystkimi, dlatego nasza oferta od dawna jest tworzona z tego surowca. To bez wątpienia dowód na to, że jesteśmy na czasie i dążymy do innowacyjnych rozwiązań, które włączamy do naszej oferty.

Schody o wysokiej jakości i trwałości

Stosując stal Corten do produkcji schodów mamy pewność, że są one znacznie odporne na zużycie, co pozwala nazwać je inwestycją. Wybierasz go tylko raz, a dzięki długowieczności tego asortymentu nie zużyje się przez lata. Ciepły i naturalny wygląd naszych schodów, pozwala wprowadzić naturę do akcesoriów ogrodowych. To sprawia, że ​​wszystko jest idealne do prawie każdego wiejskiego domu lub projektu boho. Dodatkowo oferujemy schody w różnych szerokościach i wysokościach. Jeśli więc nie masz pewności, jak wstawić je do swojego tarasu lub ogrodu, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści znają właściwe pomiary jak nikt inny i mają gwarancję znalezienia najlepszego rozwiązania. Ponadto pomogą Ci wybrać odpowiedni rodzaj schodów do Twojego ogrodu lub tarasu. Pamiętaj, że każda decyzja należy do Ciebie, a najlepsze schody na rynku czekają, aby poprawić wygląd i funkcjonalność Twojej zielonej oazy spokoju. Mamy nadzieję, że spodobała Ci się oferta schodów naszej marki. Mamy nadzieję, że postawicie Państwo na najlepszą możliwą inwestycję, a mianowicie schody ogrodowe.