Best Sellers

Lustra dekoracyjne

Zewnętrzne lustra ozdobne

Chcąc utrzymać swój ogród w jak najlepszym stanie, sięgasz po różnorodne środki, aby to osiągnąć. Nie wszystkie rozwiązania są skuteczne, ale zwykle pracujesz, dopóki nie zrobisz tego dobrze. Warto pamiętać, że pomoc w pielęgnacji ogrodu nie musi być nudna, a może być oryginalna. Aby pomóc naszym klientom stylowo udekorować ich ogrody, jednocześnie wspierając rośliny, postawiliśmy na innowacyjne produkty. Lustra dekoracyjne, ogrodowe i zewnętrzne są idealnym uzupełnieniem naszej zieleni wokół domu. Świetnie nadają się do rozjaśniania zacienionych obszarów, wypełniania ich światłem słonecznym i wspomagania wzrostu roślin. Ponadto optycznie powiększą małe ogrody, dając im szansę na piękny wygląd pomimo minimalizmu.


  • Show Sidebar

Istnieje 44 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 44 elementów

Filtry aktywne

Lustra ogrodowe

Gdy słońce odbija się od lustra ogrodowego może stworzyć iluzję głębi, co jest szczególnie przydatne  w małych ogrodach. W dużych ogrodach lustro ogrodowe będzie świetnie podkreślało ogrodowe aspekty odbijając najurokliwsze zakątki i potęgując doznania harmonii. Oczywiście, podobnie jak lustra wewnętrzne, mogą też być po prostu atrakcyjnym lustrem dekoracyjnym  dla Twojego ogrodu.Lustro zapewnia płaskie odbicie, idealne odwzorowanie Twojego ogrodu. Wykonane z akrylu (lustra akrylowe). Bezpieczne w użytkowaniu również przy dzieciach-nietłukące się lustra ozdobne, świetna alternatywa na zewnątrz.

Dostępne są również szklane lustra dekoracyjne.

Lustra ogrodowe są również bardzo lekkie, co sprawia, że ich montaż jest jeszcze łatwiejszy. Lustra akrylowe można ciąć nożem-zgodnie z zapotrzebowaniem. Materiał z którego wykonane są lustra ozdobne sprawia, że są mniej podatne na zarysowania przez gałęzie czy zwierzęta.

Lustra ogrodowe jest odporne na zmiennie warunki atmosferyczne i cały rok mogą pozostawać na zewnątrz nawet w zimie nadając magicznego, tajemniczego charakteru w Twoim ogrodzie. Oferujemy lustra ozdobne dostępne w różnych rozmiarach oraz stylach.

Lustra ozdobne, lustra dekoracyjne Wrocław

Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego pod Wrocławiem-w Brzegu Dolnym. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Lustra ogrodowe również idealnie nadają się do wnętrz.