Best Sellers

Huśtawki, fotele bujane, leżaki

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu i jedyne czego Ci potrzeba to wygodne miejsce?
Czytanie książki, drzemka czy po prostu ucieczka na chwilę od świata-każdy z nas tego potrzebuje. Hamaki ogrodowe  lub leżaki ogrodowe będą odpowiednie. Można je bez problemu przenieść w inne miejsce w razie potrzeby, gdy szukamy innej lokalizacji.


  • Show Sidebar

Istnieje 9 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-9 z 9 elementów

Filtry aktywne

1850x750x1000 Ławka-leżak BORG stal galwanizowana BOLC.750.ZnRc

11 454,99 zł

Ławka-leżak ze stali galwanizowanej malowanej proszkowo do ogrodu lub do użytku w przestrzeniach publicznych: np. parkach

Wymiary 1850x750x1000

Waga 173 kg

Roble fotel rozkładany

4 131,57 zł

Fotel rozkładany. Możesz go rozłożyc lub złożyć, gdy nie jest już potrzebny.  Wykonany z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.

Waga: 17 kg
Wymiary: 1500 x 690 x 970 mm

Oferta różnorodnych hamaków ,foteli bujanych, huśtawek oraz leżaków do ogrodu i na taras

Dla innych mamy huśtawki tzw. ławki ogrodowe bujane.Zaletą jest to, iż mogą pomieścić nawet kilka osób w zależności od szerokości. Taka huśtawka ogrodowa pozwala też na to aby pojedyncza osoba mogła sie położyć na siedzisku i oddać się relaksowi. Huśtawki mogą być  zadaszone, co pozwala na schronienie sie przed słońcem lub deszczem.

Jeśli chcemy relaksować się w samotności znajdzie tu zastosowanie wiszące krzesło ogrodowe lub fotel bujany. Usiądzie na niej tylko jedna osoba. Dzięki miękkiemu siedzisku jest niezwykle komfortowa i da poczucie całkowitego odprężenia.

Ogród wystawowy-Wrocław

Oferujemy hamaki ogrodowe, leżaki ogrodowe wykonane z trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, co pozwala na zachowanie niezmiennego ich wyglądu przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy serdecznie do naszej ekspozycji pod Wrocławiem w Brzegu Dolnym, gdzie zobaczyć można na żywo niektóre dostępne na stronie hamaki do ogrodu, leżaki do ogrodu