Best Sellers

Roble


  • Show Sidebar

Istnieje 43 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 43 elementów

Filtry aktywne

alexander-rose-roble-collection.jpg

Meble ogrodowe o wysokiej wytrzymałości - Roble

Meble ogrodowe lub na taras  do restauracji to meble o wysokiej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Znajdziesz tu szeroką gamę wzorów stołów tarasowych, ławek ogrodowych , krzeseł do ogrodu, leżaków oraz także sofy na taras lub huśtawki ogrodowe i wiele innych. Należy zwrócić  uwagę na takie meble jak stoły i krzesła składane, które nie zajmują wiele miejsca podczas przechowywania w okresie zimowym.

Wyższy stopień, zrównoważona gospodarka drewnem

W 2011 roku wprowadzono przez Alexander Rose obszerną kolekcję z trwałego drewna liściastego Roble, uprawianego we Wschodniej Boliwii. Z ponad 5 milionami akrów zarządzanych lasów, Boliwia jest światowym liderem w zrównoważonym zarządzaniu naturalnym lasem tropikalnym. W ramach Rezerwatu Leśnego Chiquitania  dostawy drzewa Roble pochodzą z majątku  firmy Alexander Rose o powierzchni dwóch milionów akrów.

Ze względu na charakter tropikalnego suchego lasu drzewa tam rosną bardzo wolno. W związku z tym drzewa  z najsilniejszych i najtrwalszych lasów na świecie pochodzą z lasu Chiquitania, w tym także Roble, który jest niesamowicie silny i gęsty, o bardzo wysokiej wytrzymałości. Jest to drewno o jasnym kolorze, kiedy jest nowe, aż słońce z wdziękiem przekształci je w dojrzałą, elegancką srebrnego koloru patynę.

Nowością na sezon 2016 jest Roble Oslo Bench .