Filtruj przez

Fontanny - Forma

Fontanny - Forma

Best Sellers

Fontanny kamienne

Wybierane są chętnie przez tych, którzy cenią sobie klasyczne piękno. Kamień to materiał naturalny, dzięki czemu doskonale komponuje się z otoczeniem zieleni.

W naszej ofercie posiadamy fontanny ogrodowe kamienne takie jak: fontanny kamienne z granitu, fontanny kamienne marmuru , fontanny kamienne z  piaskowca i fontanny kamienne z GRC. Mogą to być fontanny stylizowane na fontanny kamienne antyczne lub fontanny kamienne  nowoczesne. Wybór produktów jest na tyle duży, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.


  • Show Sidebar

Istnieje 154 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 154 elementów

Filtry aktywne

Fontanny z kamienia

Kaskady ogrodowe , kiedy wykonane są jako kaskady z kamienia, nabierają szlachetnego wyglądu. Te niewielkich rozmiarów sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale również jako kamienne fontanny tarasowe czy nawet kamienne fontanny balkonowe. Jedyne, co może nas ograniczać, to przestrzeń. Na szczęście wśród dostępnych na naszej stronie produktów znajduje się między innymi elegancka kamienna kaskada wodna z kamienia, która zmieści się wszędzie tam, gdzie będziemy jej potrzebować.

Niektórzy decydują się na to, by fontanna ogrodowa znajdowała się wewnątrz obiektów. Ze względu na dźwięk wody, który wprowadza nas w stan relaksu, fontanny z kamienia stosowane są w salonach kosmetycznych, hotelach i również holach przedsiębiorstw. Goście, którzy odwiedzają te miejsca, nigdy nie pozostają obojętni wobec przyjemnych odgłosów płynącej wody.

Popularne fontanny z kamienia, ściany wodne z kamienia

Dużą popularnością cieszą się kamienne fontanny ogrodowe kule . Popularnością też cieszą się ściany wodne z kamienia onyx (transparentny kamień przepuszczający światło )a także inne marmurowe ściany wodne które maja zastosowanie w pensjonatach, biurach, zajazdach itp. Taki kształt pozwala nam dostrzec w pełni piękno mieniących się barw kamieni. Szczególnie wtedy, gdy fontanna umieszczona jest na zewnątrz i od tafli płynącej delikatnie wody, odbijają się promienie słoneczne. Wtedy nie tylko dźwięk, ale i sam widok wprowadza nas w zachwyt.

Fontanny  z kamienia – Wrocław

Osoby zainteresowane kupnem idealnej dekoracji dla siebie – zapraszamy do naszego salonu wystawowego (wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny). Tam można bliżej przyjrzeć się poszczególnym modelom. Dbamy, by nasza kolekcja nieustannie się powiększała. Dziś znaleźć można w niej wszystkie style, w tym stworzone z uwzględnieniem obecnych trendów fontanny kamienne nowoczesne. Wrocław jest miastem, gdzie można odebrać zakupione produkty. Dla tych, którzy znajdują się poza Wrocławiem, przygotowaliśmy opcje wysyłki. Obowiązuje nie tylko w Polsce, ale także za granicą.