Best Sellers

Kolekcje mebli z metali

Alexander Rose-  kolekcje w metalu pojawiły się od 2003 roku, kiedy wprowadzono na rynek linię Avant. Oferowane w eleganckim stylu w dobrze zabezpieczonym metalu sprawia iż meble wyglądają dobrze w każdym otoczeniu, a współczesne wzory wpadają w  oko. Obecnie oferowane są dwa różne rodzaje mebli metalowych: Kolonia i Portofino.


Cordial Portofino Beach Lounge
  • Show Sidebar

Istnieje 60 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-18 z 60 elementów

Filtry aktywne

Portofino Parasol przechyłowy 2.4m

484,62 zł

Aluminiowe parasole Alexander Rose można łatwo obsługiwać za pomocą prostej korby i mechanizmu przechylania, co pozwala na ustawić baldachim pod odpowiednim kątem, aby zapewnić skuteczny cień przed słońcem.
Dodatkiem na rok 2022 jest luksusowy aluminiowy i solidny parasol o długości 3,0 m w kolorze węgla drzewnego.
Nasze popularne aluminiowe parasole są teraz dostępne w 3 kolorach
dopasowany do Twojego gustu. Wykonane z wytrzymałej tkaniny olefinowej, te
parasole są łatwe w czyszczeniu i proste w użyciu dzięki korbce i mechanizm przechylania. Wybierz swój kolor, aby stworzyć swój własny styl.

Alexander Rose - meble ogrodowe z metalu


Natchnione wzory mebli Povl Eskildsena w kolekcji Kolonia  uderzają prostokątnymi ramkami ze stali nierdzewnej z dodatkiem do wyboru gładkich  listew drewnianych Roble, ceramicznych blatów oraz różnymi opcjami krzeseł, wszystko pięknie uzupełniając się nawzajem i oferując wspaniały zestaw mebli ogrodowych.
Kolekcja Kolonia została sprytnie zaprojektowana do integracji z  kolekcją Roble, dając jeszcze szerszy wybór przez wielorakie dopasowanie krzeseł z nierdzewnymi stołami w drzewie Roble.
Opcje blatów  które mają zastosowanie przy tej kolekcji mebli to Roble listwy  wykonane w  zakładzie w Boliwii lub wysokiej jakości włoskie blaty ceramiczne do wyboru w pięciu modnych kolorach.
Krzesła mogą być do wyboru z Roble w drewnianych listwach lub z tkanego materiału w kolorze szarym lub grafitowym.
Nasza kolekcja Portofino jest w dwóch wariantach - klasyczny Portofino w miękkiej stali i Portofino Lite wykonane z lekkiego aluminium. Oba są bardzo odporne na korozję, z gwarancją odpowiednio pięciu i trzech lat.
Kolekcja została ostatnio wzbogacona o wygodną tapicerkę z efektem kamienia oraz szereg kolorowych zestawów bistro.

Meble ogrodowe z metalu - Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z nasza kolekcją do Wrocławia