Best Sellers

Fontanny nowoczesne

 Stosowane jako element dekoracyjny ogrodu, tarasu, dziedzińca czy patio przestają być już tylko dodatkiem, a zaczynają odgrywać kluczową rolę w projektowaniu przestrzeni. Już w renesansie fontanny ogrodowe cieszyły się niezwykłą popularnością. Zachwycały, tworzyły niezapomniany klimat i znacząco wpływały na wygląd otoczenia. Nic dziwnego, że do dziś fontanna ogrodowa w antycznym stylu jest tą najczęściej stosowaną w wypełnionych roślinnością ogrodach.


  • Show Sidebar

Istnieje 421 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 421 elementów

Filtry aktywne

Fontanny  nowoczesne ogrodowe i pokojowe

Aby osiągnąć efekt harmonijnie skomponowanej przestrzeni, warto zwracać uwagę na materiał oraz styl dekoracji wodnych. Nowoczesne kaskady ogrodowe wykonywane z kamienia pasują do zieleni, świetnie sprawdzając się w przydomowych ogrodach, parkach miejskich czy nawet hotelach i restauracjach w formie dodatkowej atrakcji dla Gości. Na szczególną uwagę zasługuje  nowoczesny wodospad w ogrodzie.

Fontanny ogrodowe nowoczesne coraz częściej stają się też doskonałą ozdobą we wnętrzach budynków. Naukowo zostało udowodnione, że szum wody koi nerwy, pozwala na głębokie odprężenie i oczyszczenie myśli. Nic dziwnego, że nawet niewielkich rozmiarów kaskada wodna jest tak popularna w gabinetach SPA, ośrodkach rehabilitacyjnych i uzdrowiskach.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą dekoracji ogrodowych, w tym fontann wykonanych z różnych materiałów, o ciekawych kształtach i niespotykanych wzorach. Proponujemy między innymi najwyższej klasy fontanny ze stali nierdzewnej, które zachowują swój niezmienny wygląd na długo, czy też fontanny solarne – ekonomiczne i jednocześnie ekologiczne rozwiązania. W ogrodach bardzo dobrze sprawdzają się jedne z najpopularniejszych wśród kształtów fontanny ogrodowe  kule – niezwykle eleganckie, dające zjawiskowy efekt. 

Fontanny ogrodowe nowoczesne możemy podzielić ze względu na materiały z których zostały wykonane na:

  • Fontanny ogrodowe nowoczesne: fontanny ze stali nierdzewnej , fontanny  z cynku, fontanny  z miedzi, fontanny z cortenu i innych stopów metali -są one bardzo popularne wśród osób zajmujących się krajobrazem ogrodu.
  • Fontanny ogrodowe nowoczesne z polyresin wytrzymałego materiału na warunki atmosferyczne
  • Fontanny ogrodowe nowoczesne z kamienia o wyglądzie nowoczesnym
  • Fontanny ogrodowe nowoczesne z grc (mieszanki żywicy kamienia i betonu) trwałe fontanny na każde warunki pogodowe

i ze względu na kształt:

  • ściany wodne
  • fontanny, kaskady misy
  • fontanny ogrodowe kule
  • oraz wiele innych

Wiele z tych fontann, kaskad można stosować w pomieszczeniach jako nowoczesne fontanny pokojowe, nowoczesne kaskady np. ściany wodne.

Na szczególną uwagę zasługują kule wodne. Cena kuli wodnej nie jest wygórowaną dlatego chętnie jest kupowana do ogrodu,  do domu lub biura itp

Fontanny ogrodowe nowoczesne – Wrocław

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu wystawowego(wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny), gdzie czekają na Państwa wysokiej jakości fontanny ogrodowe. Wrocław jest jedynym miastem w Polsce, gdzie możliwy jest odbiór osobisty produktów. W całym kraju i również poza nim prowadzimy sprzedaż wysyłkową.