Best Sellers

Środki do pielęgnacji mebli, pozostałe akcesoria


  • Show Sidebar

Istnieje 8 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Filtry aktywne


Produkty do pielęgnacji, które poprawiają wygląd Twoich mebli.

Alexander Rose produkuje meble ogrodowe, które przetrwają wiele lat. Z biegiem czasu, w ramach naturalnego procesu wietrzenia,  pęknięcia pojawią się w drewnie, zwłaszcza na końcówkach elementów mebla, w mniejszym stopniu na powierzchni. Im bardziej suche drewno, tym więcej pęknięć pojawi się w wyniku parowania naturalnych olejów i minerałów w drewnie poprzez działanie czynników atmosferycznych. Podobnie jak w przypadku większości gatunków drewna twardego, jest to normalna cecha każdego drewna, które pozostaje na zewnątrz. Nasze meble drewniane ogrodowe zostały zaprojektowane z myślą o tym i poprzez ich wytrzymałość pozostaną nienaruszone.

Drewniane meble można konserwować za pomocą naszych specjalnie opracowanych produktów do pielęgnacji, aby uzyskać piękne, bogate wykończenie i poprawić wygląd drewna. Ewentualnie można pozostawić łagodny srebrno-szary kolor mebla i należy go tylko czyścić od czasu do czasu wodą z mydłem.

Meble aluminiowe ogrodowe i meble ogrodowe ze stali nierdzewnej nie potrzebują konserwacji jedynie utrzymania ich w czystości.