Best Sellers

 

Sprawdzone produkty

od najlepszych producentów

Darmowa dostawa

od £500

100% Bezpieczeństwa

Certyfikat SSL

 

24/7 Support

Dedykowany support

  • Lustro dekoracyjne 60 cm x 62 cm
  • Lustro dekoracyjne 60 cm x 62 cm
  • Lustro dekoracyjne 60 cm x 62 cm
  • Lustro dekoracyjne 60 cm x 62 cm

Lustro dekoracyjne, 60 cm x 62 cm

608,40 zł

To wyśmienite lustro zainspirowane jest Drzewem Życia - symbolem pokoju i połączeń w życiu w wielu kulturach i religiach. Może w twoim ogrodzie symbolizować połączenie między twoim ogrodem a tobą lub rozwojem kwiatów i zwierząt w nim.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Lustro dekoracyjne 60 cm x 62 cm

To wyśmienite lustro zainspirowane jest Drzewem Życia - symbolem pokoju i połączeń w życiu w wielu kulturach i religiach. Może w twoim ogrodzie symbolizować połączenie między twoim ogrodem a tobą lub rozwojem kwiatów i zwierząt w nim. Ręcznie wykonane przez utalentowanych rzemieślników materiałów odpornych na pogodę i pękanie, to piękne lustro może stać się zauważalnym dodatkiem dla twojego ogrodu na przyszłe lata.

           
           

Specyfikacja:

    Wysokość 60 cm
    Szerokość: 62 cm

Cechy
    Wytrzymała metalowa rama - rama ze stali oproszkowanej jest stabilna i wytrzymała oraz odporna na wodę
    Lustro akrylowe - wykonane z akrylu, nie z tradycyjnego szkła to lustro jest o wiele bezpieczniejsze gdyż nie pęknie. Jest również całkowicie wodoodporne
    Piękny wygląd - wzorzysty, kwiecisty wzór jest idealny dla dekoracji w twoim ogrodzie
    Kolor Brązu - tradycyjny brązowy kolor wtapia się w twój ogród, powiększając iluzję przestrzeni
    Dodaj przestrzeń do małych ogrodów - lustra były używane od wieków aby dać ogrodowi iluzję większego rozmiaru i głębi poprzez odbijanie światła dookoła twojego ogrodu
    Łatwe do zawieszenia - lustro jest gotowe do zawieszenia poprzez przygotowane miejsca, sprawiając, że jest łatwe do przymocowania na ścianie lub ogrodzeniu za pomocą wkrętu lub gwoździa    

Stwórz odczucie powierzchni i światła w twoim ogrodzie z tym niezwykłym lustrem. Oproszkowana stalowa rama i akrylowe lustro zapewnią, że dekoracja ta jest odporna na działanie pogody jak i potłuczenie, idealna dla przetrwania naszej pogody. Gdy jest powieszona nisko na ścianie lub ogrodzeniu może stać się wspaniałą ozdobą i subtelnie wtopić się z roślinnością twojego ogrodu dzięki naturalnym tonom stalowej konstrukcji. Powieszona wyżej niż kwiaty staje się oszałamiającym punktem głównym ogrodu.

Lustro akrylowe
Lustra akrylowe są świetną alternatywą szkła w ruchliwych ogrodach. Całkowicie odporne na pęknięcia, są idealne dla ogrodów z małymi dziećmi lub zwierzętami gdyż nie mogą zostać potłuczone na niebezpieczne kawałki. Nie tylko są o wiele bezpieczniejszą opcją niż szkło, ale są także całkowicie wodoodporne, co oznacza, że mogą zostać pozostawione na zewnątrz przez cały rok.

Piękny wygląd
To eleganckie lustro przedstawia nie tylko oszałamiający wzór drzewa życia, zawiera zbiór zdobionych pnączy i delikatnych, szczegółowych liści. Kręcące się pnącza przetykają się, stwarzając piękny efekt 3D podkreślający iluzję przestrzeni. Unikalny wygląd lustra jest idealny dla dodani uczucia spokoju i harmonii do twojego ogrodu.

Wytrzymała stalowa konstrukcja
Z wykonaną z oproszkowanego metalu ramą lustro to jest wytrzymałe. Proszek, nakładany jest na metal a następnie rozgrzewany, stwarzając barierę zapobiegającą działaniu wody na metalową ramę. Oznacza to, że rama jest nie tylko stabilna ale również odporna na środowisko i chroniona przed korozją. Proszkowanie jest długotrwałym sposobem tworzenia stali i innych metali odpornymi na pogodę i zapewnieniu, że to lustro może stać się wytrzymałą dekoracją twojego ogrodu.

PDF8378
2015-10-30

Arkusz danych

Materiał
stal i akryl
Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii