Best Sellers

Ławki ogrodowe, sofy do ogrodu

Spędzasz dużo czasu w ogrodzie? W takim razie wiesz, że zestawy mebli czasem są nie wystarczające. Wąskie przejścia koło domu, bądź długa dróżka wzdłuż ogrodu to idealne miejsce na ławkę ogrodową!
Po ciężkim dniu, gdzie marzysz tylko o relaksie z pomocą przychodzi sofa ogrodowa. Możesz się na niej wygodnie położyć, przeczytać ulubioną książkę czy podziwiać swój ogród.
Sofy ogrodowe nadają się wspaniale również na balkony, nadają przestrzeni przytulności i zachęcają do spędzenia czasu właśnie na niej.


  • Show Sidebar

Istnieje 62 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 62 elementów

Filtry aktywne

Ławki do ogrodu i sofy do ogrodu zbliżają ludzi-jak?


Dosłownie. W odróżnieniu od krzeseł czy sof na ławce ogrodowej jednocześnie może siedzieć kilka osób. Możemy wtedy wygodnie rozmawiać, a np rodziny z dziećmi mają większą możliwość do okazywania sobie czułości.
Często posiadacze ogrodu są również posiadaczami zwierząt, ile to razy nasze psy były chętne siedzieć nam na kolanach? W przypadku ławki ogrodowej mamy większą przestrzeń, a nasze zwierzęta wciąż są blisko nas.

Ławki do ogrodu 180/360 stopni

Dla osób, które nie chcą standardowych rozwiązań mamy propozycje ławek 180/360 stopni.
Zawsze marzyliście o ławce, która okala najbardziej dostojne drzewo w waszym ogrodzie?
Występują w każdym stylu i umożliwiają komfortowe przebywanie w cieniu drzewa razem z przyjaciółmi.


Materiały

Każdy mebel ogrodowy czy to sofa ogrodowa czy ławka ogrodowa lub ławka parkowa jest wysokiej jakości. Inwestujemy czas jaki poświęcamy projektowaniu i tworzeniu w funkcjonalność i piękno.
Materiały których używamy do produkcji są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zakup sofy ogrodowej czy ławki ogrodowej to inwestycja na lata.
Drewniana ławka ogrodowa,ławka stalowa ogrodowa a może aluminiowa ławka ogrodowa?
Sofa? Być może rattanowa sofa ogrodowa,sofa metalowa ogrodowa bądź drewniana sofa ogrodowa?
Szeroki zakres naszych produktów pozwoli Państwu wybrać najlepszą dla siebie opcję!


Ogród wystawowy-Wrocław


Oferujemy ławki i sofy do ogrodu wykonane z trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, co pozwala na zachowanie niezmiennego ich wyglądu przez wiele kolejnych lat. Zapraszamy serdecznie do naszej ekspozycji pod Wrocławiem w Brzegu Dolnym, gdzie zobaczyć można na żywo niektóre dostępne na stronie ławki ogrodowe i sofy ogrodowe.