Best Sellers

 

Sprawdzone produkty

od najlepszych producentów

Darmowa dostawa

od £500

100% Bezpieczeństwa

Certyfikat SSL

 

24/7 Support

Dedykowany support

  • Fontanna ogrodowa zasilanie solarne. Nowość!!!
  • Fontanna ogrodowa zasilanie solarne. Nowość!!!
  • Fontanna ogrodowa zasilanie solarne. Nowość!!!
  • Fontanna ogrodowa zasilanie solarne. Nowość!!!
  • Fontanna ogrodowa zasilanie solarne. Nowość!!!

Fontanna ogrodowa, studnia, zasilanie baterią słoneczną

1 970,46 zł

W pełni samodzielny - nie wymaga dodatkowego zbiornika. Panel słoneczny - nie ma potrzeby, aby prowadzić kabel elektryczny na zewnątrz, przyjazny dla środowiska. Polyresin - wytrzymały, odporny na promieniowanie UV i mróz zwiększa trwałość. Łatwa instalacja - wystarczy podłączyć pompę do panelu słonecznego i umieścić w bezpośrednim świetle słonecznym. Przeznaczony do użytku na zewnątrz.

Ilość
Dostępny

Dane techniczne:
Wysokość 74cm  x szerokość 31.5cm  x głębokość 31.5cm
Waga 12 kg

Wywołującą  minioną epokę, funkcja z wodą w tradycyjnym stylu przyniesie idylliczne sceny country w twoim ogrodzie. Woda płynie kaskadowo do wiader. Pompa zasilana panelem pozwala na transportowanie wody do góry.

 

 

 

Panel słoneczny
Prowadzenie kabla elektrycznego na zewnątrz utrudnia zadanie i może być potencjalnie niebezpieczne. Ten panel słoneczny zapewnia łatwiejsze, bezpieczniejsze i przyjazną dla środowiska alternatywę. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii, a jednocześnie nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów do rachunku za energię.

Produkt w pełni autonomiczny
Wystarczy wypełnić  wodą i będzie gotowy do pracy; nie ma potrzeby ciągłego dopływu wody. Tworzy piękne widowisko, a wszystko to bez konieczności używania kabli. Nie ma potrzeby dodatkowego zbiornika, produkt ten zapewnia wszystko, czego potrzebujesz w jednym pudełku.

Polyresin
Polyresin jest popularnym materiałem do wyrobów ogrodowych, i może łatwo przetrwać na zewnątrz przez wiele lat. Jest odporny na promieniowanie UV i mróz, silny i wytrzymały.Zachowuje swój kolor nawet po przejściu surowych zim.

Wspaniały projekt
Studnia ta z wodą tworzą spokojną scenę w ogrodzie, rozkoszując ciebie i twoich przyjaciół i gości.Taka wizyta na długo pozostanie im w pamięci.

Dodatkowe informacje:
Łatwy montaż
Produkt solidnie wykonany na rynek niemiecki,angielski
Gwarancja 2 lata

PWF3616
2015-07-31

Arkusz danych

Materiał
Polyresin
Użytkowanie
Na zewnątrz
Fontanny - Forma
Studnie
Nowy produkt
Uwagi (0)