Best Sellers

 

Sprawdzone produkty

od najlepszych producentów

Darmowa dostawa

od £500

100% Bezpieczeństwa

Certyfikat SSL

 

24/7 Support

Dedykowany support

Lustro dekoracyjne 100 cm x 50 cm
  • Lustro dekoracyjne 100 cm x 50 cm
  • Lustro dekoracyjne 100 cm x 50 cm
  • Lustro dekoracyjne 100 cm x 50 cm
  • Lustro dekoracyjne 100 cm x 50 cm
  • Lustro dekoracyjne 100 cm x 50 cm
  • Lustro dekoracyjne 100 cm x 50 cm

Lustro dekoracyjne do ogrodu, 100 cm x 50 cm

967,20 zł


To klasyczne lustro z pewnością rozjaśni twój ogród również dodając poczucie przestrzeni i światła do mniejszych przestrzeni i ciemnych części. Spiczasty kształt to wspomnienie Gotyckiej architektury, efekt ten jest potęgowany poprzez wykończenie z brązu. To minimalistyczne lustro świetnie wtopi się w twój ogród.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Lustro dekoracyjne, srednica 40,6 cm 


To klasyczne lustro z pewnością rozjaśni twój ogród również dodając poczucie przestrzeni i światła do mniejszych przestrzeni i ciemnych części. Spiczasty kształt to wspomnienie Gotyckiej architektury, efekt ten jest potęgowany poprzez wykończenie z brązu. To minimalistyczne lustro świetnie wtopi się w twój ogród lub może stać się dekoracją wiszącą na ścianie czy też ogrodzeniu otoczoną przez bluszcz i róże.

Cechy
    Oszałamiający wygląd - spiczasty kształt wraz z wykończeniem z brązu przynosi odczucia Gotyku i  luksusu twojemu ogrodowi
    Lustro z prawdziwego szkła - to lustro używa prawdziwego szkła aby osiągnąć bardziej wierne odbicia
    Łatwe do zawieszenia - wbudowany hak sprawia, że lustro jest łatwe do zawieszenia na ścianie lub ogrodzeniu
    Dodaje przestrzeni i światła do ogrodu - To lustro jest wspaniałe dla dodawaniu przestrzeni do małych ogrodów i oświetlenia ciemnych kątów

 Specyfikacja
    
    Wysokość: 100 cm
    Szerokość: 50 cm
    Waga: 6,5 kg

To wytrzymałe lustro zostało wykonane z proszkowanej stali i prawdziwego szkła aby być stylowym jak i wytrzymałym. Oproszkowanie zapobiega powstawania rdzy, sprawiając, że twoje lustro wygląda jak nowe dłużej. Szkło refleksyjne jest bardziej odporne na zadrapania i rysy niż akrylowe i może pięknie się zestarzeć pod wpływem czasu lub ciągle polerowane dla wyglądu nowo kupionego.

Dodaj światło i przestrzeń do twojego ogrodu
Lustra są wspaniałym dodatkiem do małych lub ciemnych ogrodów gdyż mają umiejętność dodawania światła i przestrzeni do otoczenia. Odbicie twojego ogrodu w lustrze doda głębi sprawiając, że wygląda na większy niż w rzeczywistości. Lustra mogą również odbijać światło dookoła twojego ogrodu dzięki swojej refleksyjnej naturze, pomagając oświetlić ciemne kąty i szczeliny.

Wytrzymała konstrukcja
Z ramą wykonaną z oproszkowanego metalu, lustro jest wytrzymałe. Proszek, nakładany jest na metal a następnie rozgrzewany, stwarzając barierę zapobiegającą działaniu wody na metalową ramę. Jest również odporna na warunki pogodowe i chroni przed korozją. Lustro jest z prawdziwego szkła, które jest silniejsze niż akrylowe i bardziej odporne na zadrapania i rysy.

Stylowy wygląd
To Gotyckie lustro jest minimalistycznym lecz stylowym dodatkiem do każdego ogrodu. Wykończone w przepięknym kolorze brązu, lustro to naprawdę przynosi poczucie czasu i historii dla twojego ogrodu. To lustro jest idealne dla niemal każdego ogrodu i może zostać użyte aby podkreślić twoje ulubione kwiaty i dekoracje bez potrzeby odrywania od nich oczu.

 

PDF2474
2015-10-30

Arkusz danych

Materiał
stal i szkło
Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii